Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Úgy is "ér" a két doboz alom,...

Úgy is "ér" a két doboz alom, ha egymás mellett vannak?

Figyelt kérdés
Ahány cica annyi wc-ez köztudott. De az baj, ha egymás mellett vannak, vagy úgy nem ér? Sima ládák, nem zártak. Ha úgy nem ér, akkor minimum hány méterre legyenek egymástól vagy eleve külön helységbe tegyek őket?

2020. jún. 1. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld az egyiket máshova tenni, de amúgy nem értem ezt a szabályt teljesen. Nálunk 3 macska van, 3 alom külön helyiségekbe, mégis minden cicc néhány alkalom kivételével egy alomra jár...
2020. jún. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2 cicára 2 almosdoboz van. Nos a helyzet: egyikbe csak pisilnek, másikba csak kakilnak, mindegy, hogy már van benne előző.
2020. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szabály úgy szól, hogy ahány cica annyi doboz plusz 1, tehát két macskának 3 kell hivatalosan. Nekem kettőre 1 van, de az hatalmas, nincs gond így. Amikor kettő volt akkor az enyémek is egyikbe pisiltek másikba kakiltak :D

Ezt így nem lehet megmondani, próbáld ki egymás mellett is, távolabb is, másik szobában is, meglátod melyik jön be a legjobban, ők döntik ezt el úgyis :)

2020. jún. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!