Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon gáz egy macskát Gypsy-n...

Nagyon gáz egy macskát Gypsy-nek(dzsipszi) elnevezni? :S

Figyelt kérdés
Esetleg hasonló neveket tudtok?

2020. jún. 2. 10:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Hívd nyugodtan Gypsynek, ha valaki megkérdezi, elmagyarázod. Magyarban Zsitánnak fordították, gondolom a francia Gitane-ból, de a jelentése ugyanaz.
2020. jún. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%
Hívhatod Gypsy-nek, a te macskád. Állatorvosnál, vagy ha mások kérdezik, akkor azt mondod hogy Cirmi.
2020. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Vagy azt mondom, hogy csipszi, az legalább hasonló, félreérthető, senki nem gondol rosszra:D
2020. jún. 2. 11:38
 14/17 A kérdező kommentje:
Amúgy meg volt előre két név is, hogy mi lesz majd, ha ideér, de valahogy egyik sem az igazi, nem igazán illenek rá:/
2020. jún. 2. 11:51
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Csipszi jó.

A Gypsy-vel szerintem kellemetlenül fogod érezni magad mások előtt. Nekem is van otthon egy Negro nevezetű kutyám (nem én neveztem el), nem szívesen beszélek róla.

2020. jún. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én ebbe bele tudok kötni. Mert akik nagyon kekeckedni akarnak, azok azt mondanák, hogy rasszista, mert áthallásos; mert amikor szólnál neki, hogy "Gyere, gypsie", akkor olyan, mintha egy roma embert ugráltatnál, és az meg úgy nem jó, tehát nem szerencsés ez a név; tehát nem ajánlanám. A Csipszi az már jobb. De nekem valahogy nem eléggé macskás, nem tűnik eléggé névnek, de egyébként ez már nem rossz. De azontúl, hogy nekem nem annyira macskás, meg nem annyira neves; hát, kicsit még így is hasonlít, mintha Gypsie lenne, tehát inkább még ezt sem adnám. Egyébként van a Dóra a felfedező, neki a csizmás csimpánz barátja Csizi; és pl azt le lehetne akár vezetni a csizmás kandúrból is, már amennyiben kandúrról van szó. :) Én felnőtt létemre szeretem a Dóra a felfedezőt; amúgy 6 éve láttam kábé belőle részt utoljára -már akkor is felnőtt voltam - de szóval amire én azt mondom, hogy jó mese, az tényleg jó. Tehát a Csizi név az esetleg jó lehetne; főleg, ha vannak neki a bundájából adódóan pl fekete a többi szőre, de mondjuk a lába ilyen hófehér, mintha valami cipőt, csizmát hordana. :):)
2020. jún. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
29%

Szerintem nagyon gáz ez a név

Ne hívd így

2020. jún. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!