Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának nyomkövetős nyakörv/...

Macskának nyomkövetős nyakörv/chip?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy valaki vett-e a macskájának olyan nyomkövetős nyakörvet/akármit, ami applikáción nyomonkövethető hogy merre jár a cica, vagy esetleg olyan chip létezik-e amit szintén telefonról tudnék követni és nem 70m vagy kevesebb a hatótávolsága hanem GPS segítségével vagy egyéb megoldással akkor is lássam merre jár a macska ha éppen a szokásosnál messzebbre ment?


Tapasztalatokat, véleményeket, esetleg árakat is írjatok ha tudtok.


Olyanok mellőzzék a válasz adást, akik már írnák is, hogy ne engedjem ki, a kinti macskára ne tegyek nyakörvet mert akárhol fent akadhat stbstb.


A kérdésre kérek választ!


2020. jún. 5. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Tehetsz rá nyakörvet, csak olyat ami kiold ha esetleg fent akadna valamin. Remélem ezzel megelőztem neked a hasonló kommenteket :)

Engem is érdekelne van e ilyen chip, eddig csak olyanról olvastam ami elméletben remek, de amúgy nem tudja pontosan meghatározni az állat helyzetét, csak egy viszonylag nagy területet ad meg, ahol aztán bárhol lehet.

2020. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elso valaszolohoz, pontos hely adatot nem ad eddig egyetlen app sem.
2020. jún. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen zsebrádió méretű cuccokat ajánlanak háziállatra, ami feleakkora, mint a macska feje.
2020. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!