Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Úgy néz ki a kandúr macska...

Úgy néz ki a kandúr macska mintha vemhes lenne. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Kóbor cicának tűnik, pár hónapja láttam először, már akkor is azt hittem, hogy vemhes, de aztán kiderült, hogy ez lehetetlen, mert kandúr. Utána egy darabig nem láttam, majd elkezdett egyre gyakrabban idejárni. Aktív, játékos, nagy étvágyú, de tuti nem normális, hogy ekkora a hasa. Mindig volt cicám, de ilyen problémával még sose találkoztam. Ha itt fog maradni, akkor megtartom és akkor természetesen dokihoz is elviszem. De addig is kíváncsi lennék, hogy mi okozhatja?

Sokat nyavog, de nem úgy néz ki, mint akinek fájna valami, inkább éhes, miután enni kap megnyugszik.


2020. jún. 7. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fel van puffadva a hasa, vagy rosszabb esetben daganat.
2020. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet FIP is.
2020. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
valami belgyógyászati jelenség, férgesség az mondjuk alap.
2020. jún. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Férges valószínűleg, ezen felül más baja is lehet.
2020. jún. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Férgesség valószínű, főleg ha ennyire eszik, de innen nehéz ezt megmondani. Ha van rá pénzed vidd el dokihoz független mindentől, csóri ne szenvedjen bármi is van.
2020. jún. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha kap tőlem most féreghajtót azzal nem ártok neki, ugye?

Ameddig eljutunk dokihoz.

Fizetes után pedig elviszem dokihoz, mert már nagyon megszerettem és minden nap jön most már hozzánk. Megtartom.

Köszönöm szépen a válaszokat!

Olvastam, hogy lehet víz is a hasában, ha pl vese vagy majproblemai vannak, de akkor elvileg rosszul is lenne, és ezen felül le lenne fogyva a teste többi részén. De nem sovány. Úgyhogy remélem semmi komoly.

2020. jún. 8. 22:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Uhh eltelt pár nap azóta, hogy írtál, add neki nyugodtan a féreghajtót, csak azt nézd meg, hogy mennyit, meg hogy kell adagolni.

Voltál már dokinál vele? Hogy van a cica?

2020. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!