Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Menhelybe való beadásért...

Menhelybe való beadásért szükséges fizetni? Ha igen akkor mennyit?

Figyelt kérdés
Két pici lány macska a napokban beszökött hozzánk. Sajnos tartósan nem tudjuk biztosítani nekik a megfelelő körülményeket, így csak pár napig tudunk rájuk vigyázni. Az eredeti gazda nem jelentkezett, illetve eddig senki sem akarta befogadni őket. A legvégső esetben menhelybe szeretnénk őket vinni, viszont nem tudjuk, hogy hogyan zajlik és, hogy milyen feltételeket kell teljesíteni.

2020. júl. 8. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én felvettem a kapcsolatot facebookon/telefonon több közeli menhellyel mikor egy kóbor macska hozzánk fialt. Az egyik kapásból elutasított, hogy tele vannak kutyával, kismacskát nem tudnak fogadni. A másik végül befogadta őket, de először azt akarták hogy én neveljem a kicsiket, szoktassam kézhez stb. Tehát legalább ideiglenes befogadójuk legyek és szelídítsem őket, még ha ők segítenék is a gazdára találást.

Végül átvették az anyát is meg a kicsiket is mert a saját macskánkat támadta, már nem tudott kijönni a házból sem. Adtam velük egy kis ellátmányt (bár nem kértek semmit) ennivalót, takarót, játékot, almot.

2020. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelességed de érdemes legalább egy doboz kölyök tápot adni melléjük, hogy egy kicsivel kevesebb tennivalójuk legyen
2020. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha teheted, akkor segíts nekik, akár pénzzel, akár olyan táppal, alommal, akármivel, amire szükségük van.
2020. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Terveztem adni tápot és különböző dolgokat, hogy valamilyen szinten segítsek nekik.
2020. júl. 8. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!