Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Unatkoznak a szoba macskák...

Unatkoznak a szoba macskák egyedül hogyha nincsen társuk? Vajon magukban akarnak társak?

Figyelt kérdés

2020. júl. 12. 05:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%
Köszönöm a beszélgetést. A macskám rám szólt hogy ne erőlködjek mert valójában sótlan és unalmas vagyok és inkább regisztrál egy társkeresőre. :D
2020. júl. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az én cicóm egy dumagép, rengeteg féle hangot tud kiadni, a nyávogás sem egyforma nyau, meg úgy berreg, mint a raptorok. Plusz szokott válaszolni bizonyos dolgokra, ha sokáig csesztet, hogy játsszak már vele, de nem megyek, akkor a végén feladja és azt mondja: eeh:) Meg bármire, amiben benne van, hogy nem(pl nem szabad, ne csináld, nem mehetsz oda, nem kapsz sonkát stb), arra azt mondja: óóó, de ilyen szomorúan, mikor az ember mondja, hogy "ó, ne már" vagy ilyesmi :D Ilyenek:) Na, azt akartam csak ezzel, hogy ő nagyon társas lény, neki amióta van egy kistesója, azóta sokkal boldogabb, láthatóan és nyugodtabb, ha nem vagyok otthon, nagyon szereti, múltkor valaki itt volt vendégségben, el akarta vinni a picit, a nagy meg egyből ment elterelgette be a szobába, aztán nem engedte ki onnét, annyira megértette, hogy el akarják venni tőle, nem akarta:D

Szóval szerintem ez cica egyéniség függő, hogy melyik mennyire társas, vagy inkább egyedül szereti birtokolni a területét, gazdit.

A nagy cicával amúgy különleges a kapcsolatunk, pár hetesen mentettem, annyira ragaszkodó, ilyet még nem láttam, hogy egy cica ennyire kötődjön a gazdihoz, de őt komolyan elhagyni sem lehetne. A pici is nagyon tud szeretni, de ő azért bátrabb, kíváncsibb természet, a nagy kiskorában sem volt ennyire ilyen, vagyis ő is érdeklődő volt, de ha arról volt szó, akkor sosem el, hanem hozzám rohant, bújt, ki érti:)

2020. júl. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ma 09:46 köszi! :)
2020. júl. 12. 13:33
 14/14 Metionin ***** válasza:
Változó. Szoktam járni menhelyre, ott a cicaházban ugyanúgy megvannak a társaságkedvelőbb cicák, az ölbebújósak, a játékosak és a maguknak valóbbak. Mindegyik cica jellemzésénél ki is írják, hogy inkább egyedüli vagy inkább többedik cicának ajánlják-e.
2020. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!