Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért harap a 3 hónapos kis...

Miért harap a 3 hónapos kis cicám?

Figyelt kérdés

Nem mindig csak játék közben... Kislány és egyedüli cicus normális környezetből hoztuk el 9 hetes kora óta van velünk. Én egésznap itthon vagyok vele szóval nincs egyedül. Dokinál már voltunk először azt mondta hogy makk egészséges. szóval egy igazi elkényeztetett hercegnő akinek több játéka van mint nekem volt gyerek koromban... Még is amikor beindul szét harapja, karmolja a kezemet és nagyon fáj már :(. Nem akarom bántani de egyszer annyira belém harapott hogy ahogy reflexből el húztam a kezem véletlenül hozzá ért a fejéhez azzal a lendülettel ahogy elhúztam reflexből a kezem. Azt hinné az ember hogy ezek a kis fogacskák nem tudnak nagy fájdalmat okozni...

Ez se neki se nekem nem jó rengeteg cicánk volt családiháznál ő benti cica mert panelban lakunk párommal , de a többi otthoni cicám sose csinált ilyet... segítsetek kérlek :(



2020. júl. 12. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Vadászik a kezedre.

Idővel elmúlik.

Meg nagyon játékos.


De ha macskát akarsz nevelni, az egyetlen dolog a vizes spray.

2020. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
enyém is csinálja, párszor már rászóltam hangosabban, hogy NEM, akkor meghökken, és abbahagyja. megtanulja egy idő után
2020. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Annyira fura ez az egész amúgy macskákkal nőttem fel kívülről betéve tudok róluk mindent hallottam már hogy más cicája is harapós de sose akartam elhinni. Vizes spray-el ha lefujom felek hogy félne tőlem:( a nem-et próbáltam egyenlőre nem használ. Egyik fülén be másikon ki...
2020. júl. 13. 09:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tök normális, valószínűleg a kerti macskáid egymással verekedtek. Így tanulnak vadászni. Én úgy szoktattam le, ahogy a természetben az anyamacska, picit összecsíptem a nyakán a bőrt és mondtam higgadtan, hogy nem szabad. Az anya is lefogja őket, ha túl vadok. Utána vettem neki egy akkora plüsst, ami megegyezett az ő méretével és azt adtam neki birkózni. Utána már csak a plüss macskát taposta meg harapta. Néha rápróbált a kezemre de gyorsan lefogtam, hogy nem.
2020. júl. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahha ez tetszik köszi a tippet 😍
2020. júl. 14. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!