Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kislány cica mindenhova oda...

Kislány cica mindenhova oda pisil (?)

Figyelt kérdés

Kb. 1 éves, rendben van tartva az alom, nincs semmi betegsége mégis mindenhova pisil.

Volt rá példa hogy a szemem láttára vette fel a 'pisilő pózt' a szoba közepén és amikor rászóltam kifutott.

Volt hogy nyitva hagytam egy ajtót felügyeletlenül kb 20 másodpercre és csak azért bement hogy odapisiljen.

Miért csinálja ezt? Volt valakinél ilyen és ha igen hogy oldotta meg? :(



2020. júl. 13. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Valaha volt szobatiszta? Lehet rejtett betegsége is mert a macskák nagyon tiszta állatok és ezért szinte minden egészséges cica alomba végzi a dolgát. Nem lehet hogy alomváltás vagy kajaváltás volt?
2020. júl. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
73%
Nekem is ezt csinálta, miután ivartalanítva lett leszokott róla.
2020. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
83%

Hát bizony felnőtt a cica, ivarérett lett és jelöli a területét. Nem csak kandúroknál, nőstényeknél is előfordul: [link]

Az ivartalanítás általában megoldja a problémát.

2020. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem volt semmi váltás. Régebben is volt néha hogy az almon kívül pisilt de most már nagyon sokszor van ez.

Azt nem tudtam hogy a lány macskák is jelölgethetnek, tervben van az ivartalanítás, remélem utána abbahagyja.

Köszi a válaszokat :)

2020. júl. 13. 13:43
 5/5 anonim válasza:
6 hetes kora óta nálunk van a nőstény cicánk,nincs ivartalanítva. Miután az első nap lepisilt egy ruhadarabot,azzal együtt tettük be az alomba.Onnantól kezdve csak oda jár,megtanulta.Hasonló módszert ajánlanék.
2020. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!