Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meglehet fürdetni a kölyök cicát?

Meglehet fürdetni a kölyök cicát?

Figyelt kérdés
Pár napja hoztuk el az anyja macskától, eszik rendesen, játékos. Mivel máshol nem alszik csak mellettem ezért akarom megfürdetni, mert elég büdös XD

2020. júl. 21. 18:56
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak szárítsd meg rendesen, bár ebben a melegben nem valószínű, hogy megfázik.
2020. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, csak óvatosan csináld. Vagy páncélkesztyűben. =D És ne emberi kencét használj rá, vegyél macskasampont.
2020. júl. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Épp nincs itthon cicasampon, ha rendes tusfürdővel fürdetném lenne valami baja?(kutyáimat is rendes tüsfürdővel szoktam,mert illatosabb)
2020. júl. 21. 19:05
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Inkább babáknak valóval fürdesd meg
2020. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Ami neked illatos, az az ő szaglásukkal elviselhetetlen. És igen, árthat neki az embernek való termék mikor mosdik a cica.
2020. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Egyrészt az illat, másrészt a bőre még sokkal érzékenyebb mint egy felnőtt ember bőre, nehogy valami kiütést kapjon.
2020. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm, úgy döntöttem hogy akkor fürdetem meg ha vettem neki sampont.
2020. júl. 21. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, ez jó ötlet :) Bár számíts rá hogy utálni fogja. Viszont ha büdös, valamiért nem tud rendesen mosdani, tehát szükséges a fürdetés.
2020. júl. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem mosdatok semmi macskát csak azt amelyik jóban van a vízzel. Egyébként kínzod vele és tüdőgyulladást is kaphat.
2020. júl. 30. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!