Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek hogy alugyanak a...

Mit tegyek hogy alugyanak a macskák?

Figyelt kérdés

Már teljesen kivagyok. Így is rossz alvó vagyok de ez meg rátesz még egy lapáttal. Elegem van.

Minden reggel hajnal 4-5kor már kelnek a macskák. Elkezdenek ugrálni zajongni stb. Van vizük kajájuk.

Mit csináljak hogy aludjanal?

Nem hagyom este aludni őket korán. Meg mikor mi lefekszünk ők még játszanak. De hiába mert nem alszanak tovább. Így se tudok jol aludni miattuk meg napi kb.4 esetleg 5órát tudok csak. Sajnos nincs olyan opció hogy zárjam be az ajtót mert a nappaliban alszok ideiglenesen. Albérlet. A 2gyerekenek van saját szobája ők vannak bezárkózva. Az÷rt is idegesítenek hogy nehogy a 2 gyereket felkeltsék. Előtte is volt macska de az nem csinálta ezt. Este lefeküdt reggel felkelt. Segítsetek légyszi.



2020. júl. 26. 04:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogják végigaludni az éjszakát, éjeli ragadozók.
2020. júl. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán a másik macska öregebb volt, és akkor se pattogott, ha ébren volt. Használj füldugót, a macskát eldugítani nem lehet.
2020. júl. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem volt öregebb. Ugyan ekkora volt de arra sosem keltem fel. Szinte hang nélkül volt. Pedig az is evett ivott. Persze füldugót. Akkor ha valami baj van a gyerekekkel nem hallom.
2020. júl. 26. 08:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A macskának nem lehet befogni a száját füldugót meg nem akarsz. Hát akkor marad ez a helyzet
2020. júl. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A gyereksírást füldugón keresztül is meg fogod hallani, sokkal hangosabb, mint a macska neszezése. Sokféle van, macska ellen nem kell nagyon erősen szigetelő. Némi keresgéléssel találsz olyat, ami jó lesz neked.
2020. júl. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Két gyerekes anyaként írni se tudsz? Vannak itt nagyobb bajok annál hogy semmit se tudsz a macskákról...
2020. júl. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
keress a macskáidnak szerető gazdát. talán még nem késő. probléma megoldva
2020. júl. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó. Erre gondoltam én is! Jobban jár mindenki
2020. júl. 26. 09:39
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
akkor hajrá..
2020. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam pont az öregebb az, aki 4 után elkezd vertyogni, csak úgy , semmi nem indokolja. Felkelek, megkergetem, utána lefekszik és nyugi van. :)
2020. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!