Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska kozmetikus kitudná...

Macska kozmetikus kitudná fésülni vagy esélytelen?

Figyelt kérdés
Van egy sima benti házicicám aki utálja ha fésülöm. Letépné a kezem kb meg fúj stb. Arra gondoltam, hogy egy kozmetikus tudna vele mit kezdeni vagy annak is esélytelen lenne mint nekem?
2020. júl. 27. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Minek kéne fésülgetni?
2020. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Miért akarod szerencsétlent fésülni🤣
2020. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lena7 ***** válasza:
59%

Ha nem hosszú a bundája, akkor felesleges, megoldja maga.


Lehet venni egy "kesztyűt", amin olyan dolgok vannak, mint a fésűnek a "szálai"(nemtudom, hogy hívják, tudod, az a cucc ami megfoglya a szőrt) és azok vannak a kesztyűn. Ha azzal simogatnád, akkor hagyná is neked és ki is lenne fésülve a szőre (lehetőleg, akkor fésüld így, amikor kajakómábanvan, akkor tuti hagyni foglya)


Sok sikert :)

2020. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha rövid szőrű akkor felesleges fésülgetni, ha meg nem szereti akkor meg csak kínzod ezzel. Max. vedlésnél kell napi egyszer és kész.
2020. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért, mert vedlik 0-24ben. Van olyan kesztyűm amit írt az egyik válaszoló és azt nem tűri. Meg semmit amivel hozzáérek kb. Ha simogatom simán azzal nincs baja. Minden nap próbálgatom fésülni, juti falattal de kb 2x végighúzom rajta a kesztyűt és odakap meg fúj.
2020. júl. 27. 14:19
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Egész évben hullik a szőre nagyon?

Mert az nem normális, sörélesztőt vagy lazacolajat érdemes adni neki.

Esetleg kipróbálhatod a furminátort is, bár ha nem bírja a fésülést azt sem fogja.

2020. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lazacolajat már kap kb 3 hónapja, eddig semmi nagy javulást nem láttam rajta.
2020. júl. 27. 15:11
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Baromi nehéz olyan állatot fésülni, amelyik nem együttműködő. Ilyen esetben állatorvosi felügyelet mellett, bódítva lehet, de egy rövidszőrű macskánál teljesen felesleges, kb látszata sem lesz. Másnap ugyanúgy fog hullani a szőre.
2020. júl. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bódítani semmiképp nem akarom ezért. Azért tettem fel a kérdést, hogy egy kozmetikus tud-e valami trükköt. De akkor nem. Köszönöm a válaszokat!
2020. júl. 27. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!