Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges hogy a macskában...

Lehetséges hogy a macskában abszolút ne legyen semmilyen parazita ha csak bent tartanám?

Figyelt kérdés
Tartanék később macskát de egyik legnagyobb félelmem hogy férges leszek tőle.

2020. aug. 4. 17:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én teljesen benti macskám is volt bolhás (sokat jártam kirándulni akkor olyan területen, ahol sok volt a birka), akkor megtanultam, hogy a teljesen benti macskáknál sem szabad ellébecolni a dolgokat.

Esély mindig mindenre van, de ha három hónaponként adsz neki féreghajtót/bolhairtót, akkor ez az esély elég kicsi.

2020. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
És ne add neki havonta, ha az orvos háromhavonta javasolja.
2020. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha havonta adod neki, az nem tesz jót neki. Főleg a bélflórának. Aztán meg az lesz majd a baj, hogy fosik. 3 hónap. Amúgy, aki mennyire beszari, annak nem való macska. Vegyél halat.
2020. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
94%
Nekem régen vannak cicáim, soha nem fertőződtem tőlük, a gyerekeim sem (ellentétben azzal, hogy az oviban sikerült bélférget kapni)
2020. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!