Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet a legnagyobb...

Hogyan lehet a legnagyobb biztonságban tudni?

Figyelt kérdés

Egy kiscica megjelent az ajtónk előtt ma este (kertes ház).

Van több macskánk, illetve a környékünkön sok idegen (többnyire valószínűleg kandúrok) macska jár, akiktől féltem.

A cicát nem lehet megfogni, fél, védekezik.

Sajnos a házba nem tudjuk behozni, kint viszont jelenleg nincs kialakítva semmi egy kiscicának.

Hogyan lehet megvédeni legjobban ilyen helyzetben? Kint lehet neki kialakítani valamit hirtelenjében, amibe biztosan bemegy úgy, hogy ne érjünk hozzá (nem engedi)? Várható, hogy az anyamacska éjszaka idejön hozzá?

Előre is köszönöm!


2020. aug. 15. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Palotát is összeeszkábálhatsz, akkor sem fog bemenni, ha nem akar. Annyit tudsz tenni, hogy megeteted, ha nem tudod bevinni, lehet, hogy már nem gondoskodik róla az anyja.
2020. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincsen egyébként rossz bőrben, de kapott egy kis kaját (elfogadta egyébként, ennek azt hiszem, örülhetek)

Mivel nem tudom megfogni, így behozni sem, a ház sincs kiscicára felkészülve sajnos

Egy dobozra gondoltam most hirtelen, hátha megtalálja, ha leteszem számára jól látható helyre, de nem tudom, az mekkora védelmet tud adni...

A választ pedig köszönöm🙏🏻

2020. aug. 15. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!