Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem ijedt meg a macskám,...

Miért nem ijedt meg a macskám, mikor rávicsorítottam, és csattogtattam a fogaimat a szeme láttára?

Figyelt kérdés
Azt akartam, hogy érezze ki az úr a házban. Hogy az ő fogaihoz képest az enyémek milyen nagyok és erősek. Hogy ilyedjen meg kicsit, ha kezdene pofátlanná válni. De csak unottan bámult, és ásított egy nagyot. Mintha nem akarna túl komolyan venni.

2020. aug. 19. 23:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
A macskával nem tudod éreztetni, hogy te vagy az úr a háznál. A macska nem falkaállat. Csinálhatsz amit akarsz, őt nem fogja érdekelni.
2020. aug. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nézett, hogy ki ez az idióta aki itt majomkodik xDDD
2020. aug. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Egyrészt tudja, hogy ember vagy és nem macska, másrészt a macskák nem vicsorognak és nem csattogtatják a fogaikat, hanem fújnak, úgy mutatják ki a fogaikat.
2020. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Az én macsekom azt is leszarja ha fújok rá mint ahogy a cicák szokták csinálni.
2020. aug. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Leszarja, ha ilyeneket csinálsz, legfeljebb hülyének néz. Ígyis-úgyis tudja, hogy ő az úr a háznál, ezt egy kis fogcsattogtatással nem fogod tudni megváltoztatni.
2020. aug. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

A várt, átmenetileg macska-rangvesztett reakció eléréséhez, kérem, kövesse útmutatónk első pontját. Egy. Ölelje magához kedvenc házimacskáját, lehetőség szerint pucéran, a szabad bőrfelületnek kitettség érdekében, hatásfokozás céljából, továbbá lépjen közelebb a káddal teli vízhez, amennyiben nem brit rövidszőrű (hajós macskitány-úszómacsker) példánnyal van megáldva a tisztel gazdi, majd pedig várja a hatást. Amennyiben a hatás a kelleténél több időt venne igénybe, úgy növelje meg további tizedmásodpercekkel a várakozást.

A műveletért garanciát vállalunk, felelősséget viszont nem.

A kockázatok és mellékhatások tekintetében kérdezze meg kezelőorvosát és gyógyszerészét.

2020. aug. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
azért mert nemhogy a macska de ezt még te sem gondolhattad komolyan.
2020. aug. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
89%
Nyugi, engem sikerült megijesztened
2020. aug. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

"Azt akartam, érezze, ki az úr a házban."

Sikerült, eddig is tudta, hogy ő az, de most, hogy már udvari bolondja is van, már teljesen biztos lehet benne.

2020. aug. 20. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem hülyének nézett, de nem is csodálom..

Amúgy ha a ház urát akarod játszani akkor inkább legyen kutyád.

2020. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!