Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska belepisilt a böröndbe...

A macska belepisilt a böröndbe, mivel takarítsam ki ami a szagot is eltudja tűntetni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 24. 11:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
kakilj bele jó az
2020. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Amikor a kutyám a hosszúszálú szőnyegre hugyozott akkor mosószerrel átsikáltam és utána ezzel a sprayvel befújtam, nagyon durva de nyomtalanul eltűnt a szag pedig orrfacsaróan büdös volt: [link]
2020. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ki szokták rakni szarni
2020. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Csinálhatsz bármit, az kuka.Kitakaríthatod bármivel, te nem érzed, de ő igen. Újra oda fog....
2020. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ecettel a baj, hogy ecetszaga lesz sokáig és ha lúgos szerrel kimosod, visszajön halványan a macskaszag. A szódabikarbonát az egyedül bevált, tartós megoldás. Én soha nem sikálok semmit amit a macsek lepisil. (Macskatartó vagyok, folyamatosan vannak picik is, azaz ismerős probléma, hogy lapátra, padlóra, bútorra, cipőbe, ruhára piszkít a fiatalabbja)

Azonnal még a beszáradás előtt egy fél marok szódabikarbonát rászór a kritikus helyre. Bőrönd esetében én a belébe tennék egy nagy marokkal, bezárt állapotban alaposan megrázva egyenletesen mindenhova bejuttatnám a port. A külső részen csak ott szórnám dörzsölném be vastagon a porral, ahol érte a macskalé. Ezután a bőrönd kinyit, s kitesz 3..4 nap - egy hétre a szabad levegőre, lehetőleg napra. Végül alaposan kiporol és kész. A vizelet általában steril, fertőtleníteni felesleges, ha látható folt nem marad az anyagon, felesleges kimosni. A macskát meg sürgősen és véglegesen le kell erről szoktatni - vannak arra is hatékony nevelési módszerek... :)

2020. aug. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!