Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tartsam távol a macskák...

Hogyan tartsam távol a macskákat a kertemből? Telikakilják, kihempergik a frissen kapált földet, magokat.

Figyelt kérdés

2020. aug. 30. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Egy saját macska a saját vadászterületéről elűzi a többit.
2020. aug. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Utálják a vizes földet. Locsolj.
2020. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Ilyenkor kapalsz, meg ültetsz?
2020. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat

1 nem szeretnék macskát

2 locsolás megy és valóban addig elkerülik, de akkor meg a járdára kakál.

3 most nem, de kov. idényre felkészülnék.

2020. aug. 30. 19:36
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Esetleg cicabiztos kerítés? Persze tudom, hogy szívás, hogy neked kell erre költened, mert a gazdi felelőssége lenne telken belül tartani a cicáját. De ez a forgós cucc, amit a kerítés tetejére lehet szerelni nem hangzik rosszul.
2020. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, #5 erről nem hallottam. Rákeresek.
2020. aug. 31. 01:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 bentim van, de bizony engem is idegesítenek az átjárós macskák. A saját kerítésemre költöttem annyit, hogy onnan ne jöjjenek át, de még 2 szomszéd kerítését kellene nekem megcsinálni, hogy ne arra menjek ki reggel, hogy valaki a paradicsomjaim közé szart vagy a hintaágyon fekszik.


Én lekerítettem a paradicsomokat villanypásztorral, a kertbe pedig vettem mozgásérzékelős spriccelőt, amivel a kutya is jól eljátszik. :D

2020. aug. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!