Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy hívják a cicádat?

Hogy hívják a cicádat?

Figyelt kérdés
Miért az lett a neve? Milyen típusú macsek? 🤗

2020. szept. 2. 12:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
67%

Lujza és Lili

Egy kuka mellett találtam őket egy harmadik testvérükkel együtt, aki sajnos nem élte túl.

Mivel az én, és párom keresztneve is L-el kezdődik, így őket se akartuk kihagyni :D

2020. szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
68%
Az én cicám neve Vadóc. Egy rokonomé volt, de gyakorlatilag az utcán született, és ott élte le az első pár hónapját. Miután a rokonom meghalt, még kismacskaként fogadtam be, és mindenkitől rettegett szegény, menekült, karmolt. Szerencsére sikerült elnyernem a bizalmát, és azóta ő az eddigi legbarátságosabb cicám.
2020. szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
68%

A neve:

Tuco Benedicto Pacífico Juan María Ramírez

2020. szept. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
64%
Szürke. Mert kandúr, és olyan a bundájának a színe, mint Szürke testvéréjé :)
2020. szept. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Mici. De pont lexarja, hogy hogyan hívom, ha akar jön, ha nem akar nem. :-)
2020. szept. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
79%

Az enyém is amúgy :D de a tesómnak a cicája valahogy megtanulta a nevét :D

ha mondjuk a nevét, akkor néha nyávog :)

2020. szept. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
55%
Gyesztenye
2020. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
64%

Csili.:)

Utcán találtuk még kölyökkorában és befogadtuk.

Vörös,fehér a bundája.

2020. szept. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
34%

Már nincs cicánk, mert meghalt, de elmondom az eddigi cicáink neveit:)

Az első Bizsu folt, nem tudom miért. Volt egy kiscica, amit a tesóm hozott haza valamelyik barátnőjétől. Szegény nagyon félt, és mi pont építettünk a házunkhoz egy előszobát, aminek még nem volt ablaka. Na, ahogy kiengedtük a kismacskát, az rögtön elszaladt. Így lett Kámfor :D

A többire sajnos nem emlékszem.

2020. szept. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
35%
Csíkos a neve. Nagyon különleges cica. Fókabarna cirmos sziámi a fajtája,ami olyan cica,hogy fehéren született és felnőtt korára olyan lett,hogy a fehér bundáján ugyanolyan mintázat jelent meg barna színnel,mint amilyen a cirmos cicákon a fekete minta. A szeme kék,a farka és a bajusza pedig hosszabb ennek a fajtának,mint a házimacskáé. A farka a legsötétebb színű ennek a fajta cicának az egész teste közül. És nagyon intelligens,okos ez a fajta cica,ebben is különleges. Meg ez a fajta cica a gazdájához ragaszkodik sokkal jobban,mint a helyhez ahol lakik. Most 4 éves a drágaságom,nagyon imádjuk én is és a férjem is. Benti cica,nem engedjük ki,nagyon féltjük,hogy valami baja lenne kint.
2020. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!