Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen bújósabb macskafajták...

Milyen bújósabb macskafajták vannak amik max 5 kgra nőnek meg? Nem baj ha lusta, csak ne legyen nagy szőre vagy nyomott arca

Figyelt kérdés
2020. okt. 2. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Devon Rex vagy Thai macska?
2020. okt. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Sok ilyen fajta van, a kedvenceim közül leírok párat.

A személyes kedvenc fajtám a szingapúri macska is ilyen, ráadásul nem nőnek borjú méretűre, ez a legkisebb macskafajta :) sajnos tenyésztőről nem tudok az országban.


A burmai is nagyon ember szerető, de ő olyan 4-6 kg. Van tenyésztő az országban, olyan 2 hónapja még hirdetett is elvihető cicát. Az oroszkék, a brit rövid szőrű dettó

2020. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Én is az orosz kéket, szfinxet, burmát, lykoit tudnám javasolni. :)
2020. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Házimacska ❤️
2020. okt. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
akik lepontoztak, elmondanák, hogy mi bajuk?🤣 melyik macska nő meg több, mint 5kg-ra és nyomott az orra a felsoroltak közül? esetleg nagy a szőre?
2020. okt. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom de én most felpontoztam mindenkit. Köszi a válaszokat utána nézek ezeknek a fajtáknak.


A házimacskákkal az a bajom hogy elég lutri, eddig három volt, ebből egy nagyon bújós, emberszerető, egy nagyon antiszociális, szinte hozzá se lehetett érni, pedig sose volt bántva, egy meg csak akkor lett szelídebb ha kijárós lett. Nyilván nem akarom hagy elüsse egy autó vagy megfogja egy kutya szóval benti macskát szeretnék. Tudom hogy fajtán belül is lehetnek nagy eltérések de mégiscsak biztosabb hogy milyen lesz a cica jelleme.

2020. okt. 3. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!