Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek a PreVital jó...

Szerintetek a PreVital jó minőségű cicakaja?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert a napokban rátaláltam erre a kérdésre: https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__10707314-so..

Amit ebben olvastam az eléggé megdöbbentett.

Alutasakosból csak PreVital-t kap a cicusom, száraztápból is szokott olyat kapni, de nem az a fő. Egyébként kb. heti kétszer kap nedveset, a száraz mindig előtte van, leginkább házikoszton él.



2020. okt. 11. 17:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már rosszabbat is, azonban van néhány hibája.

1. Cukor

Semmi szüksége nincs rá a cicádnak és ártalmas.

2. Állati származékok

Régen rossz, ha így van feltűntetve az összetevőkben.

3. Gabona

Érdekelne, hogy ez mit takar, de feltételezem, hogy nem ősi gabonaféléket. Szóval felesleges.

4. Taurin

100mg meglehetősen kevés. 10-15x ennyi kellene.

5. Ásványi anyagok, vitaminok

Meglehetősen hiányos.


Mivel csak kiegészítésként kapja, nem gondolom, hogy problémát okozna, de azért nem is nevezném minőséginek. Azonban (sajnos) ez már középkategóriásnak számít manapság. Ha tényleg minőséget szeretnél, etess például Real Naturel, Feringával, Animondával, Brittel.

2020. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából .. Az alutálkás prevital, az kimondottan jó .. Az én cicám Purizon kacsás mellett ezt kapja .. Összetétel:hús 55%, hal, ásványi anyagok, inulin. Másik:hús 50%hal 10%, ásványi anyagok, inulin.

Se gabona, se cukor. Ez a két pástétomos változat, amit szeret, az első pulykás, a második halas.

2020. okt. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
72%
A prémium tàp a Purizon, Applaws, Orijen, Acana. A Taste of the wild is gabonamentes. A Feringa is. Ezek nem olcsók, az tény. A whiskas, prevital, kitekat, stb. hulladék, mellette árban is drágák a minőségükhöz képest.
2020. okt. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy márkás az nem azt jelenti, hogy jó. Sem azt hogy a csúcskategória alatt van
2020. okt. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!