Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Oltás után viselkedhet így a...

Oltás után viselkedhet így a nőstény macskám vagy kan cica szagától/jelenlététől?

Figyelt kérdés
Befogadtam egy nőstény kóbor cicát, az elmúlt 2 hónapban, szépen lassan beszoktattam, sokat volt a házban, több éjjelt is bent aludt, nagyon jól érezte magát. Pénteken azonban átjött testvérem és kan cicája, 3 napot töltöttek nálunk, épp ivarérett lett a cicája. Az én cicám szombaton kapott kombinált oltást, és azóta furcsán viselkedik. Hosszú időre eltűnik, ha hívom nem jön haza. Nem akar bejönni, úgyse, hogy ételt rakunk oda neki, ha be is jön, akkor nem sokkal később keservesen nyávog az ajtó előtt és ki akar menni, annak ellenére, hogy zuhog az eső és hideg van. Sose csinált ilyet eddig, nagyon jól érezte magát velünk bent. Ez lehet a kan cica szagától? Ha igen, akkor, mit lehet tenni, hogy újra kényelmesen érezze magát nálunk a nőstény cicánk?

2020. okt. 13. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Ivaros?

Mert akkor sürgössen ivartalaníttasd, mert az is lehet, hogy már vemhes.

2020. okt. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tüzel.
2020. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem az oltas, ez csak egy veletlen egybeeses. Ahogy mar elottem is irtak, valoszinuleg tuzel, szoval hivd fel az allatorvost es kerj idopontot ivartalanitasra.
2020. okt. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De ha nem tüzel, akkor valószínűleg sok volt a lelkének egy kicsit egyszerre az oltással járó macera és az idegen macska jelenléte, ezért most nem annyira szeret nálatok lenni.
2020. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!