Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csirke allergia Maine Coon...

Csirke allergia Maine Coon macskánál, van aki esetleg hasonló cipőben járna rajtam kívűl?

Figyelt kérdés

1,5 éves Maine Coon cicámnál derült ki utólagosan, hogy a csirke húsra allergiás. Kis korában a nyakán folyamatosan 50 ft-os nagyságú sebek voltak , és volt hogy egyszer az egész tarkóját véresre vakarta. A tenyésztő akitől hoztuk csak akkor szólt, hogy "ja a macska anyja és nagyanyja is allergiás a csirkére" mikor már pár 10ezer forintot elköltöttünk az állatorvosra aki ajánlotta, hogy beszéljünk a tenyésztővel.

Marha és bárány húsból és halas válogatásokból készült tasakos kajákat adtunk neki és egy fél éve nem jelent meg seb neki.

Anyukám véletetlen olyan szárazat vett amiben volt kis mennyiségű csirke hús adalék (amúgy lazacoas száraztáp volt) amiből a macska evett és most megint vakarja magát és megjelent egy kisebb seb is.


Tudnátok kifejezetten olyan kajákat/márkát ajánlani amiben véletlen sincs csirke?


Köszönöm


2020. okt. 27. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

Én ezeket adom.

2020. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Oldalt tudsz szűrni csirkehúsmentes tápokra. Egyébként az Acanát tudom ajánlani :)

2020. okt. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sajnos csak a tasakos kajákat hajlandó megenni, a szárazra rá se néz..

2020. okt. 28. 09:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!