Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen konzervet ajánlotok 2...

Milyen konzervet ajánlotok 2 hónapos cicának ami nem zselés?

Figyelt kérdés
Most felix márkájút kap, de csak kieszi belőle a húst a zselét meg kikaparja a tálból. Mit ajánlotok helyette?
2020. nov. 4. 22:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tasakot akartam írni konzerv helyett
2020. nov. 4. 22:19
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Sokat adsz neki feleslegesen és így nem eszi meg a zselét, ami amúgy ugyanolyan ízű, mint a többi rész. Ha kikaparja, kikaparja, ne adj neki addig, amíg azt is meg nem eszi. Különben a fejedre nő.
2020. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%

Ne adj neki három napig enni, aztán a szart is megeszi.

Manapság kutya macska el van kényeztetve ez itt a baj. Ilyen meg olyan márkájú meg ízű kaja. Minek?

2020. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
En most Imso naturally-t szoktam venni a cicamnak, abba nincs is szosz max egy kis lé, csak falatkak vannak benne. Viszont sztem ilyet sima mezei tescoban nem kapsz, zooplus, fressnapf, ilyenben gondolkodj. De eleg ha megfogod a tasakot, kicsit megnyomorgatod, es akkor erzed hogy kemennyel van tele, vagy olyan mintha pepet fogdosnal.
2020. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
2-3# ahh ez a macska még nem is valogatos. Az en 10 hetesemnek ami egyik nap jo, az a masik nap fuj. Egyszer a zselet eszi ki, egyszer a hust. Tapot egyaltalan nem lehet lenyomni a torkan. Van amikor 1 napig nem eszik, van amikor meg napi 3 alutasakost kell neki adnom annyira zabal. Kesz katasztrofa.
2020. nov. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%

Aha aha, anyám nem egy kiscicát vitt haza az utcáról és gondozott meg nevelt fel még szopósak voltak, de sose láttam, hogy ilyen kenceficéket adott volna nekik, mégis életben maradtak.

El vannak kényeztetve alutasak meg táp meg fressnapf, zooplus aha.

Cumisüvegbe tejet neki 8-10 hetes korukig amúgyis jobb ha az anyjukon lógnak és nem ilyen szirszarokat kapnak.

2020. nov. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

6#

Nem arrol van szo hogy nem maradna eletben, de megis orulok ha jo neki.

Egyebkent ha a tapot es az alutasakost is hulyesegnek gondolod, akkor mit ad a te jo anyad a macskaknak 10 hetes koruk utan? Maradekot?

Igen, vannak olyan kis macskak, akik egybol rakapnak az olcso tapra is, vagy a legcarabb konzervre. Az enyem nem ilyen. Hiaba 10 hetes, valogat. Hagyhatnam 3 napig buzologni elotte a nedves eledelt, de egyreszrol nem szeretem szenvedtetni az allataim, masreszrol ha mar nem evett egy napja, es nem kap olyat amit szeret, akkor kepes egesz este nyavogni a nappaliban (tapasztalat) es torni zuzni, harapni fujni mint egy orult. Vagyis mint egy ehes kismacska, aki felmaszik a nadragomon a fejemig es onnan nyavog mint akit nyuznak, hogy adjak neki enni.

2020. nov. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Igen maradékot, és abban mi a rossz? Mit ettek a macskák amíg nem volt ilyen kencefice a világon? Éhenhaltak?

Egeret fogtak, verebet, gyíkot meg amit bírtak, meg hazajártak megenni a maradékot amit kaptak a gazdájuktól és akkor is nyávogtak, hogy éhesek mert telhetetlenek. És én boldognak meg játékosnak láttam mindegyik macskát és sokáig is éltek a maradék kaján.

Van most is egy idős perzsa macsek a háznál 10év körüli utcáról lett befogadva és az is mindig maradékot kap meg ami van. Fene baja sincs.


Én megértem, hogy sajnálod szenvedni látni. Erre is van megoldás de azt már le se merem írni.

2020. nov. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Az én macskám alig eszi meg az alutasakos kajákat... szenzációszámba megy ha mégis... mondtam egyszer egy doktornőnek aki megnyugtatott, hogy örüljek neki, mert ugyis minden van abba csak az nem ami kell. Azt mondta inkább vegyek neki minőségi száraztápot, és mindig biztositsak kellő mennyiségű friss vizet..
2020. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt hogy kikaparja a tálból úgy értem hogy teljesen összekeni magát vele, bele is fekszik néha szóval fürdethetem meg. Ezért kellene valami zselé nélküli kaja neki. A szárazkaját még nemtudja megenni, még csak kb. 2 hete kezdett el tasakot enni.
2020. nov. 5. 11:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!