Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 napig ki kell zárni a...

2 napig ki kell zárni a cicákat a konyhába napközben, nagyon depressziósak lesznek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy barátomat a hétre home officeba rakták csütörtök és péntekre. Asztali gépet kapott, netkábellel tud csak csatlakozni, a modem viszont kint van a nappaliban.

A nappali a cicák helye, ott alszanak játszanak stb. Viszont ők még csak 3 hónaposak, mindent rágnak és szinte 100%, hogy munka közben zavarnák őt.

A konyhában volt eddigis az alom + a kaja + a víz, így azt beszéltük, hogy arra a 8 órára ki lesznek oda zárva, nyilván a cica ágyat is kivisszük, a konyhaszékeken is sokat pihennek amúgy is.


Nekem nagyon bűntudatom van, de tényleg nincs más megoldás.


2020. nov. 16. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem akarok bunkózni, de a konyhába miért kell a macskaalmot berakni? Nem egészséges szerintem.

Másrészt nincs kec mec 2 napot kibírnak, zárd el de előtte megnézhetnétek mennyire piszkálják a kábelt

2020. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ha több cica akkor jól meglesznek, csak unatkozásukban próbálnak majd leverni minden szart gondolom, esetleg ha olyanok akkor kiabálnak hogy ki akarnak menni és nehéz lesz tőlük megmaradni.
2020. nov. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Megnéztük már, összeraktuk a gépet és azonnal mentek oda harapdálni mindent, leakarták húzni az egeret stb. Neveljük őket folyamatosan, de 3 hónaposak, még sokszor rosszalkodnak és nem kockáztatnánk, hogy barátom ne tudjon tőlük dolgozni, főleg, hogy hívást vesz.


A macskaalom azért van a konyhában, mert az a legkönnyebben szellőztethető rész a lakásban.

2020. nov. 16. 15:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te depisebb vagy rajta már most mint ők lesznek. Ha hangosak (pl nem értik mi van és ordítanak) lehet ki kell majd menj hozzájuk többet nap közben, egyébként az ég világon semmi bajuk nem lesz. Gondolj bele milyen sorsokat élnek macsekok és rendben vannak fejben utána, két nap konyhába zárás a világ macskaállományának bő felénél jobb életminőséget jelent még mindig sajnos
2020. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én nem tudok kimenni hozzájuk, mert én irodában dolgozok. Barátom lesz csak otthon velük, viszont ő hívást fog venni, tehát ő sem állhat fel csak úgy... :(

igen, tudom, hogy én depisebb vagyok már most, világéletemben ilyen voltam, az állatokért jobban aggódtam mint saját magamért kb.

amúgy ők is mentett cicók, szörnyű körülmények között találtuk őket mikor 5 hetesek voltak.

2020. nov. 16. 15:32
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
hát így jártak, majd ha ők keresik meg a havi kenyérre valót, akkor ők lesznek a fontosabbak
2020. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha enni, inni van előttük és tesztek játékokat nekik, esetleg a kedvenc mozdítható fekvőhelyüket is, nem lesz gondjuk. :) Lehet az első néhány napban nem fog nekik tetszeni, hogy korlátozva vannak és nem mehetnek amerre akarnak, de lelki problémájuk szerintem nem lesz.

Néha nézzen rá a barátod, hogy minden rendben van-e, esetleg egy gyors simi és minden okés lesz. Gyorsan alkalmazkodnak.

2020. nov. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!