Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Himalája perzsa cicát szeretné...

Himalája perzsa cicát szeretnék venni olcsóbban. Van valakinek tippje?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 22:12
 1/8 anonim válasza:
50%
nézd meg vaterán! komolyan!
2010. aug. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Nézd meg a www.express.hu-n ott be tudod írni a fajtát és raknak fel olcsóbbakat is :)

Sok sikert ;)

2010. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár nem találtam olcsón. Mind ilyen 40ezer Ft :(
2010. aug. 12. 14:33
 4/8 Norczy ***** válasza:

én a slando.hu-t ajánlom

ettől olcsobban nagyon nem fogsz találni perzsát. de sztem nem is érné meg olcsóbban, ha csak nem akarsz állandó vendég lenni állatorvosnál. ez csak jó tanács, én már megjártam így.

2010. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogy jártál vele? Nekem volt már olyan perzsa cicám, amit a vásárban vettem viszonylag olcsóbban és soha nem volt semmi baja. Annyi, hogy a szeme folyt, ami a perzsa cicáknál gyakran előfordul.
2010. aug. 12. 14:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Megéztem neked, ez volt a legolcsóbb amit találtam ;)

[link]

2010. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát igen, bár mégis csak jobb, mint az 50ezres és még aranyosak is. Csak messze van, úgy 300 km. Köszönöm a linket, filozofálgatok rajta kicsit. :D
2010. aug. 12. 22:11
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!

ha még mindig cicust keresel! akkor nekem van! ha érdekel téged írj a mrsgizmo14@gmail.hu

várom hogy írj!

szia

2010. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!