Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van otthon valakinek Serval...

Van otthon valakinek Serval cicája? Tudom engedély kell hozzá. De nagyon érdekel:D

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Vadallat, gyakorlatilag olyan korulmenyeket kene biztositani neki, mint egy allatkertben, tehat nagy kifuto, nagy terulet, stb. Szerintem itthon engedelyt se kapnal ra, mint maganszemely. Simogatni nem lehet, a karod tuti, de lehet, hogy az eleted is banna. Ha kulonlegesebb macskat akarsz, es van 2-3 milliod feleslegben, akkor nezz utana a szavanna macskanak, azt hiszem valami tavoli szerval hibridek. Tarthatoak otthon is, nem veszelyesek, es gyonyoruek.
2020. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerek több embert is, akinek van.😊
2020. dec. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolso, engem tenyleg erdekel, ok hogy kaptak ra engedelyt?
2020. dec. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Majd megkérdezem tőlük. De addig ez segíthet;

[link]

idézem: "Aki szervált vagy annak közvetlen utódját szeretne otthonában tartani, annak először a hatóságokkal kell kapcsolatba lépnie. "

A hatóságokkal kellene először beszélni, ők fogják tudni az összes követelményt. :)

De meg fogom én is kérdezni ha beszélek velük.

2020. dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon komoly mozgásigénye van, ezért sem ajánlott.
2020. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!