Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti tartású macskát éjszaka...

Benti tartású macskát éjszaka hogy zártok ki?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy éjszaka mikor alszotok akkor nem szokott a fejetekre ugrani vagy zavarni titeket? Nincs macskám mielőtt bárki felrobbana csak kíváncsi vagyok ezeket hogy oljátok meg. PErsze olyanoktól kérdem akik családdal vannak eggyüt, hogy őket nem zavarja a macska járása menése.

2020. dec. 3. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Nekem szokott, de én nem bánom. Mondjuk nekem inkább éjjel vannak bent. Sajnos kinti bentiek. Viszont, ha új macskám lesz az csak benti lesz. Nagyon félek így is, hogy elütik őket, de ők már igénylik, hogy néha kimenjenek.
2020. dec. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Az enyem nem szokott, vagy az agyamban alszik a labamnal, vagy eszik, maszkal, csendesen elvan, egyaltalan nem hallom, ha maszkal. De mar 4 eves, ivartalanitott, nyugodt. Fel eves koraig valoban ugralt a fejemen, ha kizartam nyavogott, szornyu volt, de a kolykok ilyenek, ezt tul kell elni :D
2020. dec. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

A macska nem szereti e csukott ajtót.Alapra zavarja.Nem zárom ki.Kicsit mászkál, játszik,vagy csak nézeget az ablakból.Ha ekunja akkor beugrik hozzánk az ágyba és alszik.Igen amíg ébren vagyok előfordul, hogy a fejemen ugrál.Kicsit nagyon megdögönyzöm játékból és utána hagy aludni.Ajtót betenni nem jó ötlet.Simán letépi.Jó csak vicceltem.De dönget ezerrel.

Csak azért bejön, hogy kimenjen.

2020. dec. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek. :)

jővőben gondoltam tervezek macskát csak ez volt kérédses nálam.

szerintem nem zavarna ha rám ugrálna :D...mondjuk családomat lehet zavarná de max éjszaka napközben nem zavarja őket.

2020. dec. 3. 23:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha a két kandúrom rajtam ugrál. A dagasztást meg kifejezetten imádom még álmomban is. 😃Ők csak bentiek, ki nem engedném őket semmiért sem. Ivartalanított már mind a kettő, de éjszaka bizony rajcsúroznak így is.
2020. dec. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Odakucorodik egy idő után aztán alvás
2020. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!