Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyeneket ehet a cica? Jó ez...

Ilyeneket ehet a cica? Jó ez az összetétel? Nincs benne gabona. Tégelyes macskaeledelek.

Figyelt kérdés

Hús és állati származékok (4% marha), növényi eredetű származékok (0,4% inulin cikóriából), ásványi anyagok. Fehérje 11%, zsír 4,5%.


Hús és állati származékok 52% (4% pulyka), hal és halszármazékok, növényi eredetű származékok (inulin 0,4%), ásványi anyagok. Fehérje 10%, zsír 4%.


Hús és állati származékok (ebből borjú 4%, pulyka 4%), zöldségek 4% (zöldborsó és sárgarépa), növényi eredetű származékok (inulin 0,4%), ásványi anyagok. Fehérje 10%, zsír 5%.


Hús és állati származékok (hústartalom 50%, ebből 4% baromfi), hal és halszármazékok, ásványi anyagok. Fehérje 10%, zsír 6%.



2020. dec. 10. 11:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Az elso es a harmadik kuka, a masodik es negyedik elmegy, bar lehetne bennuk tobb hus.
2020. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Amiben olyan az összetétel, hogy "állati származékok", az mind kuka.
2020. dec. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Plusz a "növényi eredetű származékok" is gabonát jelent nagyon nagy arányban.


Olyan tápot keress, amin pontos összetétel szerepel.

2020. dec. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A növényi eredetű származék az gabona??? A ..csába .. azért fájt a hasa akkor .. Mindenféle gabonától fáj a hasa, ezekben nem írták konkrétan, azért mertem megvenni, de egész délután sírt. De ott inulint írt, az mi?
2020. dec. 10. 12:03
 5/17 A kérdező kommentje:
De az animonda vom feinsten tégelyese és állati mellékterméknek írja.
2020. dec. 10. 12:04
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A "származék" az mindig az alja szemetet jelenti, azért nem írják le konkrétan, mi az.

Az inulin egyébként egyfajta növényi rost, ami asszem az emésztést segíti.


Milyen árkategóriában keresgélsz nedveset? Pástétom vagy szottyos? Hátha tudunk valami jó gabonamenteset ajánlani.

2020. dec. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek elég alja tápok, valódi hús 4%.
2020. dec. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az inulin vízben oldható rost, nekem olyan borzasztó hasmenést okoz, hogy két napos programot jelent. Sajnos vagyunk egy páran, aki érzékeny rá, valószínűleg a macskáknál is lehet ilyen, így a gabonán kívül ez is okozhat problémát.
2020. dec. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Már közben találtam, 98% hús/húslé, ugyanott, ahol az animondát néztem. Bár ez 200grammos, de sokkal jobb szerintem, Wild Freedom a neve, nyúl-csirke fajtát néztem, szerintetek is jó? Mert akkor megrendelném.
2020. dec. 10. 12:47
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Leírhatod nyugodtan a zooplust, itt nem számít reklámnak. :)

Ha szereti a cica a pástétomos kaját, akkor jöhet a wild freedom, mert úgy látom, ez inkább arra hajaz (termékfotóknál vannak képek a bontott konzervről).

Ha a szottyos kaja szimpibb a macseknak, akkor ugyanitt a Cosma márkánál nézz körbe, Nature, Asia, vagy nagyon szottyos a Soup, ezek mind jók, és ezek léteznek kisebb kiszerelésben is, a tasakos 40 g, a konzerves meg talán 80-100 a kicsik.

2020. dec. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!