Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valóban kötőhártyás lenne a...

Valóban kötőhártyás lenne a szeme ?

Figyelt kérdés

2 nappal ezelőtt vettem észre a cicámnál hogy valami nem oké a szemével. Tegnap előtt el is vittem az állatkórházba azt mondták hogy láza nincs de kötőhártya gyulladása és felsőlégúti meg betegedése van. Kapott 2 injekciót egy antibiotikumot és fájdalom csillapítót. Azt mondták ez 3 napig dolgozik majd a szervezetébe. Plussz vettem neki szem cseppet amit az orvos írt fel és egy ilyen immun erősítő lötyit.

Azóta a kedve jobb de nem az igazi, a szeme viszont nem javul, csipásnak egyáltalán nem csipás de a harmadik szemhéja teljesen rà van fordulva a szemére. ( ez a csipás része ami ott a belső szemzugba helyezkedik el) ez aggaszt a legjobban mert nem tudom mitől lehet. Olyan mintha nem is kötőhártya lenne. Szerintetek?


2020. dec. 13. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Macskanatha nem merult fel? Csak mert gyanus, hogy kotohartya, meg felsoleguti betegseget mondtak egyszerre, nekem ez inkabb macskanatha, bar nem vagyok orvos. Ha nem javul, elvinnem masik dokihoz, egy masodvelemeny sosem art.
2020. dec. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazabol nem tusszog nem folyik az orra semmi olyan tunete nem volt ami miatt orvoshoz vittem volna, csak a szemén vettem észre hogy valami nem stimmel. Az sem csipas nagyon picit konnyezik neki csak ez a hartya van rajta ami aggaszt
2020. dec. 13. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!