Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A 8 hónapos kiscicám megeszi...

A 8 hónapos kiscicám megeszi a lepkét, poloskát. Kiválthat e nála idegrendszeri zavarokat fentiek elfogyasztása?

Figyelt kérdés
Rángatózás, szapora légzés, eszméletvesztés.

2020. dec. 23. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem

(hacsak nem lettek durván lerovarirtózva előtte)

ha fennállnak a fenti tünetek, annak idegrendszeri okai lesznek, sajnos

2020. dec. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi vállhatta ki. Nem volt rovarírtás. Nem tudom, hogy milyen anyaggal védekezik egy-egy bogár vagy rovar.úgy tudom , hogy a tyúk el is pusztulhat pl. a suszterbogártol. Azért köszi a választ.
2020. dec. 23. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk poloskát marhára nem kéne hagyni, hogy egyen, igazából nem is értem, hogy a fenébe tudja megenni, annak elég kemény a páncélja. Viszont 1x itt írta valaki, hogy a kutyája is megette, erre elég durván habzani kezdett tőle a szája. Szóval a macskának sem ajánlatos.
2020. dec. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok állatorvos, de így első blikkre epilepsziának tűnik. orvosnak kéne megmutatni, mert egy következő roham elviheti. nagyon fiatal ez a cica, még élhetne..


nézd csak, ezt találtam, hátha segít megérteni, vagy jobban belőni


[link]

2020. dec. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Epilepszia gyanús. Vidd el állatorvoshoz, gyógyszert kell kapnia rá!
2020. dec. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!