Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért büdös a macskám?? Benti...

Miért büdös a macskám?? Benti cica fél év körüli, ha melettem van akkor is érzem, hogy büdös, hányingerem van a szagától.

Figyelt kérdés
2020. dec. 25. 18:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen náthás, nehogy megfürdesd! Ez nekik nagyon komoly betegség, nem olyan mint neked egy megfázás! Orvoshoz vigyed, és vegyél neki rendes ennivalót. Semmi házikoszt, főleg nem fűszeres dolgok, nem állatnak valók! Macskatápot állatboltban lehet kapni, amit élelmiszerboltban árulnak, az mind szemét.
2020. dec. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
30%

19/21


Hat hogyne. videken nincs allatbolt. Alutasakos, az pedig a dragabb es szaraz kajat kap megis ha elasitja magat beajulok. (A kutyank mas fajtat eszik, de o is budi ha asit.)


Na es azt a kis budi nyalat szetkeni magan, nyilvan nem lesz viragillata meg valamennyire elparolog. Teljesen normalis, engem nem zavar az se hogy budi nyaltocsakat hagy meg utana ott a nyalszag a ruhan, csak inkabb nem dugom oda a fejem amikor simogatom. Az emberi szaj is budos ha nincs mosva, mivel a bakteriumok teszik a dolguk eves utan.

2020. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

22-es, tudom, videkre hazhozszallitas sincs, es te se mesz soha egy varosba se, es leginkabb loval kozlekedsz, tudom hogy megy ez 😂😂🤦‍♀️ Ja es tudom, allatorvos sincs 5000 kilometeres korzetben.

Gyulolom amikor ez a kifogas. Ha akarnatok, tudnatok etetni normalis kajaval, plusz fozni vagy barfozni meg mindig lehet. Ha nincs penz normalisan tartani az allatokat, akkor pedig nem kell allat, ez ennyire egyszeru.

2020. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
#22 Képzeld vidéken élek és meg tudom szervezni hogy rendes eledelt kapjanak az állataink. Van házhozszállítás, illetve havonta 1x ha másért nem, de nekik kaját venni elmegyünk egy nagyobb városba. És nem rohad a macskám foga, mert nem cukros-gabonás sz*r Friskiest kap hanem tartalmas, minőségi tápot. Állatorvosunk is van szerencsére, több is a környéken, állatgyógyszertár is, akik szintén árulnak eledelt. Sőt a gazdaboltban is van kutya és macska kaja. Ha rosszul bánsz az állataiddal, legalább ne a vidékre fogd, hanem a saját nemtörődömségedre!
2020. dec. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

Na a luxusallattartòk, akik szerint mar ha alutasakos kajaval eteted a macskad is szar allattarto vagy, oriasi.


Ha mèg egeret is fog es akàr meg is eszi akkor mar allatkìnzò vagyok, ugye?


vicces hogy fozzek neki de egy masik kerdesnel meg azt hurrogtatok le aki azt irta hogy fott hust kap a kutyaja. 'Uristen fott hust, hat inkabb ne tarts allatot" :D:D

2020. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

Miert kene nagyvarosba jarnom azert mert van macskam? Ha jarnek is, busszal igen, sznobika. (Öko miatt is) enyhen szòlva tùlzasnak tartom spèci kajat rendelni a macskanak. Az hogy te attol erzed feljebb valonak magad hogy elkenyezteted a macskad az egy dolog de ne hurrogjad mar aki hagyomanyos bolti kajat ad a macskajanak. Es attol hogy nalatok van gazdabolt attol itt meg nincs. Johetsz nyitni egyet.


Rendben van a foga, latom amikor asìt, nincs cukor a kajajaba, a spèci kajad is szòja es hùsmaradek.

Amùgy meg lehet ezt mèg fokozni ugye bio kajat adsz neki? Mindenfèle menteset? a friss szìnhùs jobb lenne " jaj te inkàbb ne tarts allatot".

2020. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Milyen bio kaja? :D Az eleknyeztetes, hogy normalisan etetem a macskat? Nincsen ebben semmi extra, csupan annyi, hogy nem 4% hustartalmu tapot es alutasakosat kap. Igen, jobb lenne neki, ha foznek, vagy barfoznank, de mivel pici a hutonk, a sajat kajank is alig fer be, nem tudok a macskanak meg plusz hust tarolgatni, igy inkabb megveszem neki a kajat. Barcsak mindenki ilyen “szarul” tartana allatot :)
2020. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#26 Nem tudom miért lennék sznob, mert normális kaját kap a macskám? A hagyományos bolti kaja full mű, nézd már meg az összetételt rajta, mennyi hús van benne? Vagy a te macskád a zöldséget meg gabonát szereti? Pl Whiskas száraztápban a barna darabkában van 4% állati származék. Ami bőr, ín, húsliszt stb. Nyami.

Sok webshop házhozszállít ingyen, ha még a városba is luxus számodra bejárni.

Ha annyira érdekel, "mindenféle menteset" kap, olyat ami húsból van, nem szójából meg cukorból. Alutasakos vagy konzerves is van ilyen, és szárazból is vannak normális eledelek. A saját étkezésemre is odafigyelek, az állataiméra is.

2020. dec. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!