Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj, ha sokat bunyóznak a cicáim?

Baj, ha sokat bunyóznak a cicáim?

Figyelt kérdés
Az egyik egy ivartalan kandúr, a másik egy ivaros nőstény. Nagyon sokszor verekednek, harcolnak, elég durva hanghatással. Változó, hogy melyik kezdeményezi, a kandúr kicsit többször. Sebe még sose lett egyiknek se, ezért vagyok bizonytalan, hogy ez most csak játék, vagy valós harc.
2020. dec. 30. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
A mieink is állandóan kommandóznak, az egyik szeret a cserepes növények közé elbújni és onnan lesből bárkire és bármire rátámadni.
2020. dec. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem csak játszanak.


Nálunk is folyton ezt csinálják (ivartalanított kandúr, ivartalanított nőstény), de onnan tudjuk, hogy nem komoly, hogy az egyikük hanyattfekszik mielőtt összebunyóznak.

2020. dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ennek van jelentősége? Gondoltam rá, de nem tudtam biztosra. A nőstény nekünk is hátra szokta dobni magát. Nem mindig, de sokszor. Ez azért megnyugtató, mert különben olyan hangja van, mintha nyúznák, de sose lett semmi baja egyiknek se, azért furcsálltam.
2020. dec. 30. 09:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Ivartalanitsd a nostenyt is, egyebkent sem art, es lehet, hogy picit le is nyugszik tole.
2020. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!