Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik Magyarországon olyan...

Létezik Magyarországon olyan oldal ahol összegyűjtik a megbízható macska tenyésztők elérhetőségeit?

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
nem
2021. jan. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor hol lehet megtalálni őket vagy mi alapján?
2021. jan. 10. 09:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak olyan részek az egyesületek honlapján, ahol összeszedik a tenyésztőket (már aki beleegyezik, hogy feltegyék). De itt a nem megbízhatóak is fent vannak.

Én a Facebookot tudom javasolni, csoportokban kellene érdeklődni, ott általában a jobbakat ajánlják. :)

2021. jan. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én jelenleg perzsa tenyésztőt keresek, nézegettem honlapokat de valamelyik hiányos, valamelyik pedig nem tetszik. Milyen cicában gondolkodsz?
2021. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nincs ilyen oldal, nekem is jó lenne.
2021. júl. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A brit fajtatiszta cicák csoportban megbízhatóak. Nem tudom milyen fajta cicát keresel.
2021. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs, pedig tök jó lenne. :(

Facebookon a fajtacsoportokban általában szűrik a szaporítókat, több-kevesebb sikerrel.

2021. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyat nem tudok, ahol minden létező megbízható tenyésztőt összegyűjtenek, olyan oldal viszont van, ahol csak ilyen tenyésztők hirdethetnek macskát, elég durván ellenőrzik őket ahogy olvastam. Nem tudom milyen fajtájú cicát keresel, de hátha találsz náluk, Macskaváros a weboldal neve. [link]
2021. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!