Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez a macskatáp már nem szemét...

Ez a macskatáp már nem szemét kategória?

Figyelt kérdés

[link]


Elnézve az összetevőket sokkal jobb mint a Whiskas és társai. Tudom, hogy ideális lenne a 40-60% hústartalom, de jelenleg ez számomra a legelérhetőbb olcsó macskaeledel. Amint tudok váltok újra Britre, vagy valami Ontariora. Hogy ez 3 hónap, vagy 3 év, perpill nem tudom megjósolni, de addig is szeretnék cicát (valamint van is) etetni pedig nem valami agyonadalékolt méreggel szeretném.



2021. jan. 15. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Esetleg a Smilla nem fér bele a keretedbe? Zoopluson jó áron van.
2021. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Kite-Kat jobb, amit te említettél attól hánynak a macskák, elég kellemetlen a lakást állandóan takarítani a vacak, rosszul elkészített macskatáp miatt. Nekem 2 macsek van, eddig a szárazból a kite-kat vállt be, évek óta esznek, de nem csak azt persze, az csak kiegészítés 2-3 naponta, vagy ha nem vagyok otthon sokáig akkor.
2021. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a macskák szeretik és eszik, de ha tudnák mi van benne, valószínűleg még csak meg se szagolnák. 4% hús, egy húsevő állatnak. Igen, minden meg van benne mesterségesen amire szüksége van ahhoz, hogy ne haljon meg. Ezen kívül tele van színezékekkel, gabonával, cukorral, körömmel, bőrrel, csőrrel, mindennel ami állati melléktermék, csak épp nem hús. Szivesen etetnék továbbra is a középkategóriás tápokkal ha tehetném. Tudom milyen egy macska Kitekat, Friskies, Whiskas után valamint Brit vagy Ontario után. Egyiktől napi többször kakál ráadásul jó büdöseket, sőt, Whiskastól a macska is büdös. Drágább, "prémiumabb" termékektől kevesebbet futkos wczni, és szebba a bőre is, vidámabb. Köszi a választ neked is, de biztos nem süllyedek le a 4%-os szintre csak azért mert jelenleg meg vagyok szorulva. Sőt, az általam linkelt táp esetén fél áron jutok hozzá több húshoz. Nagyjából tisztában vagyok a macska szükségleteivel, etetésével, nem is ezért írtam ki a kérdést, hanem mert más, nálam okosabb macskatartók véleményére is kíváncsi lennék.
2021. jan. 15. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Purizon biztos nem fér bele a keretbe? 12eFt 6,5kg kiszerelésben! Ez 3-3,5 hónapra elég egy cicának, mert 65-70g/nap az adagja.
2021. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sanabelle, Smilla még jó áron vannak. Középkategóriás tápok.
2021. jan. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Ajánlom a Fressnapf-ot. Ott vannak jó minőségű kaják, és ha csomagban veszed őket, pl tasakos kajánál, akkor egy darab 100 vmennyi forintra jön ki, az pedig nem sok.
2021. jan. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!