Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Engedi a maine coon cicátok,...

Engedi a maine coon cicátok, hogy felemeljétek, cirógassátok, esetleg hozzábújjatok?

Figyelt kérdés

2021. febr. 9. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Ez macska szemelyisegtol fugg nem fajtol.

Vannak cicak amik igen, vannak amik nem.

2021. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
1.de függhet legtöbbször a fajtától..
2021. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Én eddig 2 maine coon macskával találkoztam életemben, szöges ellentétei voltak egymásnak, az egyik semmilyen kontaktot nem akart soha, mindig flegmán faképnél hagyott, a másik meg majdnem leesett a komódról annyira dörgölőzött, dorombolt, úgy kellett elkapni. Az utóbbi kedves volt nagyon, őt lehetett fogdosni egész nap, a másik cica viszont flegma, mérges volt a simogatástól is.
2021. febr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Két Maine Coonom van, egy kandúr és egy nőstény (természetesen, ivartalanítottak).


A kandúr olyan, mint a gyurma, felveheted, megölelheted, hátára fektetheted, dögönyözheted, imádja, soha semmi kifogása. Jön, dorombol, rádfekszik.


A másik viszont befeszül, ha felveszed. Meg alapból kifejezetten utálja, ha csak úgy hozzáérsz, inkább behúzza a nyakát és panaszkodik. Azért néha ő is jön, és simizteti a nyakát, de az mindig az ő akarata és kedve szerint van. Imádom mindkettőt, de nagyon ellentétes a személyiségük.

2021. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én 2 nőstényt ismerek.

Ismerősömé annyira utál minden kontaktot amit nem ő kezdeményez h véresre tép ha nem menekülsz.

Az enyém soha nem karmolt meg,mi pl úgy alszunk h nagykifli kiskifli és ő a mini kifli :'-D

Egész nap rajtunk csüngene , ahogy leülünk ránk mászik . Egész nap dorombol.

Tapasztalatcsere után arra jutottunk h a tenyésztő sem mindegy ám mert az övé egy olyan helyről van ahol nem szeretgetik a kiscicákat egész nap h ne kötődjenek hozzájuk,az enyémet meg puszilgatva szeretgetve babusgatta a tenyésztő amíg nála volt.

Ismerősöm a 2. cicájánál már alapból ilyen tenyésztőt keresett és jelentem, bevált a dolog és a harcos cicája mellé lett egy bújós szeretetgombóca is.

Szóval a jó tenyésztő nagyon sokat számít.

2021. febr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!