Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam az egyik macska...

Találtam az egyik macska menhelyen egy kiköpött olyan cicát, mint amilyenem nekem volt, de betegségben elpusztult. Hiba lenne egy ugyanolyat vinni haza?

Figyelt kérdés
2021. febr. 13. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem igen. Mindig azt várnád hogy olyan legyen mint az előző de lehet hogy teljesen ellentettje lesz. Ne egy hasonmással akard pótolni az elvesztett cicádat
2021. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz. Bár fura mert még a farka végének mintája is pont olyan.
2021. febr. 13. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem hiba lenne. Minden állat egyedi és külsőleg hiába hasonlít a volt cicádhoz, de nem lesz olyan, mint ő. Én cicám is elpusztult lassan 1 éve, legalább 1 tucat macskát láttam(ismerősöknél, a szomszédságban), amely külsőleg teljesen hasonlít a kölyökkori/felnőttkori kinézetére, de jellemileg egyik se volt olyan. Nem fogja pótolni a hiányát, viszont, ha nem hasonmásnak akarod tartani, akkor segíthet feldolgozó az elvesztését és számára ezzel esélyt is adhatsz egy jobb életre, mint amilyen a menhelyen lenne neki.
2021. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Cica nélkül nem tudnék már élni, mindig volt otthon cicánk. Minden cica más, de én elhoznám akkor is ha hasonló és rá emlékeztet. Hozzád szólt a képről, menj el megnézni, hátha ő vagy egy másik eljönne veled!
2021. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!