Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a cicám?

Sassas123456 kérdése:

Miért csinálja ezt a cicám?

Figyelt kérdés
Szóval nem most kezdődött ez nála, de egyre gyakoribb, hogy felvonul az emeletre és elkezd furàn nyávogni. A fura alatt azt értem, hogy ilyen keservesen. (Nem, nem fáj neki semmi teljesen egészséges cicus). Majd mikor hívjuk őt a nevén, abba hagyja és ha mi sem történt volna oda jön hozzánk. Már rég óta csinálja ezt, de mostanában 1 nap ilyen 10x biztos. Valakinek csinálta már ezt a cicusa ?Vagy tudna rá adni magyarázatot? Előre is köszönöm.
2021. febr. 16. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Tüzel? Bagzik?
2021. febr. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

Ez olyan, mint a nőknél a "csak". :)


A miénk is csinálja.

2021. febr. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Az enyém is ezt csinálja, és pont ugyanúgy az emeleten nyávog, csak nem olyan sokszor, mint neked.

Az enyém fiú kölyök cica és én azt veszem rajta észre, hogy keresi a társaságát, tehát unatkozik.

Ha ezt észreveszem játszok vele és abba hagyja.

2021. febr. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az elsőnek van igaza.

A kínkeserves nyávogás tipikus bagzós tünet. Elvonulnak és úgy csinálják, és simán kizökkenthetők ha szól nekik az ember.

Ideje ivartalaníttatni.

2021. febr. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4, és ha ivartalan macska csinálja?
2021. febr. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Akkor vagy rosszul kötötték el, vagy berögzült az ivartalanítás előtti viselkedés.

Olyanról is hallani hogy a jelölgetés megmarad ivartalanítás után. Ha kialakul a szokás akkor veszett fejsze nyele.

2021. febr. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lány a cica és már jó pár éve ivartalanított.
2021. febr. 16. 09:57
 8/8 anonim válasza:

Lehet hogy csak téged keres!

Nállunk van olyan szoba ahova a 3 macskánk kölyök korában vécézni ment be ezért kitíltottuk őket és most felnőtként sem járnak be és ha mégis be jön látszik hogy össze van zavarodva a ismeretlen hely miatt! Szóval amikor ebben a szobában vagyok és ő keres akkor körbejárja a házat hogy hol vagyok és még be sem néz ebbe a szobába pedig nyitva ajtó látom ahogy töbszőr is elsétál az ajtó előtt nyávogva engem keresve! És amikorkinézek az ajtón és meglát akkor hírtelen hozzám szalad "itt vagy? végre megtaláltalak" arckifejezéssel! Szóval viccesen hangozhat de a macskák ha nem térképezik fel részletesen a terepet akkor még a saját házukban is képesek eltévedni, és nem találnak meg helyeket, tárgyakat vagy minket gazdáikat!:) nállunk mind három ezt csinálja, és van amikor egymást se találják és nyervognak egymásnak aztán össze csókolóznak a folyosón!:D

2021. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!