Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon azért nem iszik a...

Vajon azért nem iszik a macskám, mert az alutasakos kajának magas a folyadéktartalma?

Figyelt kérdés
Az alutasakosból megeszik egy nap hármat, de kap még szárazat is. Állandóan van vize, de nem issza sose. Ha kinn van, akkor se iszik sehol. Figyeltem.
2021. febr. 25. 12:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%
Milyen tálban van a víz? Az én macskám nem ivott rozsdamentes acélból, kerámiából, a folyóvíztől viszolyog, így az ivókút is kiesett, végül ilyen laposabb gagyi 200ftos műanyag tálból sikerült megitatni. Találtam utána hasonló fehér műanyag cicatálat, azt is elfogadja, mást nem.
2021. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Ha vadászik is pluszba, akkor onnan is van folyadékbevitele.
2021. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%

Olyan nem igazán lehet, hogy nem iszik, max te nem látod. Jól írta valaki, hogy simán lehet, hogy nem megfelelő a tál, sőt, ha nem adsz neki elég sűrűn friss vizet, az is lehet az oka.

Nem is értem a kérdést, hiszen írod, hogy elkapja a madarakat, tehát ki van engedve. Simán lehet, hogy kint iszik valahol tócsából.

Amúgy meg rohadtul nem kéne kiengedni, hogy madarakat vadásszon le!!! Tudod te mekkora környezetkárosítás ez? Neten megtalálható a madarak eszmei értéke, megszámolhatod, mennyit ért forintban, ha már magadtól láthatóan nem vagy képes ezt erkölcsileg felmérni.

2021. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ovális fél literes Penny-s franciasalátás műanyag van neki teli vízzel. Cserélem a vizet, hátha titokban issza...
2021. febr. 25. 12:56
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Nincs baj a kinti-benti tartassal, ha esszel csinaljak, de nekem ez eleg furcsa, hogy a kerdezo lakasban lakik, es csak ugy kiengedi a macskat... Nem is ertem. Szomszedokat egyebkent nem zavarja ez?

Azert is problema meg, mert altalaban ezek a macskak szarjak tele a kozeli jatszotereket, gondolom autos forgalom is van, hiszen egy tarsashaznak van parkoloja, stb. Nem felted a macskad kerdezo?

2021. febr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Kinti macska volt, amikor találtuk és már akkor is megfogott mindent. Aztán a saját lábán jött fel hozzánk.
2021. febr. 25. 13:16
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos iszik valahol, amikor kint van.
2021. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Biztos iszik. Az enyem akkor iszik sokat, ha pl elfelejtek alutasakosat adni neki, es ropogtatja estig a szarazat, olyankor fogy a viz rendesen. Ha van alutasakos is, akkor szokoevente 1x lehet latni hogy iszik :) plusz amennyi pisit szedek ki az alombol, tuti iszik :)
2021. febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!