Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák megérzik, ha fáj...

A macskák megérzik, ha fáj valamid?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdődött a menstruációm, nagyon görcsöltem, a cicám meg egész nap az ölemben ült és dorombolt. Ez azért volt különös, mert általában jobban szeret mellkasra vagy vállra feküdni, és nem marad ennyi ideig egyhuzamban.

2021. márc. 4. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. márc. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Még azt is ha be vagy rúgva.
2021. márc. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%

:/ Nem igazán. Eléggé érdekállatok.

Ezt nagy valószínűséggel csak Te kombináltad ki, de csak egy egyszerűbb véletlen.

De attól még legalább szerencsés véletlen.

2021. márc. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
#3, ez baromság. Nekem is minden hasgörcsnél odabújik a cicám, pedig amúgy mindig a nyakamba mászik bele éjszakára. Ha a gyerekek valamivel kiborítanak és félrevonulok sírni, mindig jön utánam és dörgölőzik. Egyértelműen látszik, kivel milyen a viszonya itthon: a gyerekekre vigyáz, mindig behúzza a karmait és inkább odébbmegy, ha besokall. Hozzám bújik mindig, úgy eldobja magát nekem, hogy öröm nézni. A férjem pedig a játszótársa, akkorákat birkóznak néha, hogy mi csak ülünk és nevetünk a gyerekekkel rajtuk.
2021. márc. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Két macskám van. Az egyik, ha fáj a derekam, lefekszem, ő megkeresi a fájós részt, kicsit dagaszt majd elfekszik és dorombol (arra a napra rendbe teszi vele). A másik teljesen közömbös.
2021. márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem tudom, ki pontozta le az igennel válaszolókat.
2021. márc. 4. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!