Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tapasztalat a stronghold...

Tapasztalat a stronghold cseppről, ami nem csak bolha és kullancs ellen, de féregtelenítésre is jó?

Figyelt kérdés
Ma ilyet ajánlottak a boltban, de nekem az van megszokva, hogy a féreg ellen meg kell ennie a tablettát, nem lecsepegtetni. Ez is hatásos? Melyik lehet a jobb? Illetve lehet-e baja a cicának abból, ha túl gyakran vannak féregtelenítve?

2021. márc. 8. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legjobb szer fülatkára is, nagyon hatásos volt nálunk! Nem kell tőle tartani, havonta lehet adni neki a súlyának megfelelő kiszerelést. Nem véletlenül adhatja ki csak állatorvos, a boltikkal ellentétben tényleg hat!
2021. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Viszont bolha és kullancs ellen havonta kell csepegtetni, féregteleníteni meg normál esetben 3 havonta szoktam... Így viszont havonta lesz féregtelenítve, az nem baj?
2021. márc. 8. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Én benti cicának 2 havonta cseppentek, kintinek adnám havonta (bár nem tartanék kint macskát).
2021. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos találtam benne így is kullancsot :( Mondjuk nagy gaz van a szomszéd telken, az biztos tele van velük, de ti is találtok benne kullancsot ez a spot on mellett?
2021. ápr. 1. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:

A kullancs belefog menni attól függetlenül, csak nem fogja megfertőzni a cicát.

A kullancsot pedig ha már benne van, ki kell szedni. Neten sok leírás van róla, hogyan kell. Szerencsére eddig az enyémbe nem mentek. Pedig kijárnak.

A Stronghold nagyon jó cucc, én is mindig ezt adom a cicáknak havonta, de nem mindegyik féregtípus ellen hatásos (ha jól tudom galandférgek ellen), ezért 3 havonta kell a hagyományos, sima féreghajtó is.

2021. ápr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!