Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska ehet medvecukrot?

Macska ehet medvecukrot?

Figyelt kérdés

Átkutatta a táskámat mert érezte a szagát. Enni akart belőle, de nem tudtam adhatok-e így eltettem. A szekrényben is érzi, ki akarja szedni...

Nagyon rákattant. Kaphat belőle picit?


2021. márc. 26. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem ehet, a medvecukor ahogy a neve is mutatja, cukorból van (egyéb más dolgok mellett), a macska pedig húsevő állat ennek megfelelő emésztőrendszerrel.
2021. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Egyértelműen nem.
2021. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg az édesgyökeret érzi rajta, és azért van kissé meghibbanva, amolyan "kábszi" neki, mint a macskamenta. Ettől függetlenül én sem adnék neki. Az enyém mindig a csokimikulásaimat akarta megdézsmálni, nem győztem eldugni előle. Fogalmam sincs, miért volt ennyire rákattanva az édesre.
2021. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem egy fél körömnyi darabtól semmi baja nem lesz a cicának. Lehet, hogy meg se fogja enni.


A kérdés nem arról szólt hogy mától kezdve szabad-e csak és kizárólag medvecukorral etetni az állatot.

2021. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem hinném, hogy egy kicsike adagtól baja lenne, de jobb nem kockáztatni, szóval ne adj neki. (:
2021. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Én se adnék neki, de azért ha lop belőle valahogy, ne ijedj meg, nem lesz baja. Az enyém a csokimat lopta el, nem lett baja, csak a csokit dugom jobban azóta. Sörömbe is ivott már bele míg nem figyeltem, nyilván azt se hagyom neki, de attól a két nyalattól nem lett baja.
2021. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Ismerősöm rendszeresen ad nápolyit, kekszet, nutellát az egyik cicájának. A másiknak lapkasajtot, párizsit, pörköltet, chipset.

Aszongya: az egyik az édeset, a másik a sósat szereti.

😑😒

2021. márc. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

#7-es vagyok.

Csak, hogy ne tűnjek ártatlannak: az enyém is kunyerál. Savanyú káposztát.

2021. márc. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!