Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS a macskám ragasztót evett?

SOS a macskám ragasztót evett?

Figyelt kérdés

A kertbe bedobtak ilyen fehér ragasztóval bekent száraz kutyakaját a ragasztó már félig száraz volt a macska. Amire odajutottam a macskához addigra kb 4-5 szemet megevett. Meghánytattuk (csak sav jött ki) és adtunk neki tejet. Eddig nincs rosszul. 9 hónapos a cicus mit lehet tenni segítsetek


A válaszokat előre is köszönöm.



2021. márc. 30. 19:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Miert, mit csinal a kutya, hogy meg akarjak mergezni?


(Es talaltal orvost? )

2021. márc. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%
Tènyleg keress egy orvost. Vidd magaddal a maradèkot, hogy megtudd mutatni, hátha felismeri mi lehet. Ha mèreg, felszívódik és kevés esèlye marad. A kutyàt pedig helyezd úgy hogy a kerítés közelèbe ne menjen, ha már valaki ilyen jó szàndèkú. Egyik kutyám így halt meg, hiába rohantam az orvoshoz.
2021. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
11-es zavarja az egyes embereket hogy ugat a kutya
2021. márc. 30. 20:22
 14/19 A kérdező kommentje:
Százhalombattán lakok és legközelebb nyitva csak Budapesten van kocsink nincs :/
2021. márc. 30. 20:27
 15/19 anonim ***** válasza:
88%

Kizart, hogy erden ne lenne, allatkorhaz is van, oda meg taxival is el lehet menni.

Ketlem, hogy vegig telefonaltatok volna mindenkit. Csak erden annyi allatorvos van, mint mashol egy megyeben sem, kis tulzassal.

Hajra!

2021. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Érden Felső uton Thököly klinika Budain rendrlő van , net segit .
2021. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk ez a szokasos kifogas most eleg rosszul sult el :D

Ezek utan el tudom kepzelni, hogy a kutya valoban ordit ejjel-nappal. Engem is zavarna.

2021. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
kutya nem tudom miért de csak az alkoholistákat ugatja aki pl a szembeszomszédom
2021. márc. 30. 20:53
 19/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat a cica most mindent kihányt ragasztóval együtt így remélem már nem lesz semmi baja
2021. márc. 30. 21:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!