Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Holnap ivartalanítják a...

Holnap ivartalanítják a cicámat, víz maradhat előtte éjjelre?

Figyelt kérdés
Kaját nem kaphat ma este 6 után, de az ivással kapcsolatban nem emlékszem mondott-e valamit az orvos. Hagyhatok előtte vizet éjjelre, vagy azt is vegyem el?

2021. ápr. 6. 17:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Igen.
2021. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Maradhat de ne túl mély legyen bele ne fulladjon a cica mert szédülni fog kicsit.
2021. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%

2.-nak.


IVÓVÍZ, nem fürdő.

2021. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk azt mondta az állatorvos h a műtét reggelén ihat utoljára. Műtét utánra h azt mondt hogy akkor kaphat enni inni amikor már tud egyenes vonalban sétálni
2021. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Lemaradt hogy azért hogy nehogy félrenyelje
2021. ápr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Akkor teszek neki vizet.
2021. ápr. 6. 18:06
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

3-nak Diló tanulj meg köszönni először is, és utána oktass ki!

4-es is írta ,h "amikor már tud egyenes vonalban sétálni" ebből következik ,h szédülhet a cicuska. És ha túl mély a vize belefúlhat.

Amúgy meg állatorvos tanuló vagyok bocs.

2021. ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
7# Amúgy én is bocs, de nem csak az a baj hogy bele fullad hanem hogy félre nyel. És nem kell ahoz sokat inni h az ember(vagy állat) félre nyeljen, elég ahoz egy korty is
2021. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#7

Logikus, amit írsz, de én a műtét előtti ivást kérdeztem, nem az utánit :) Nem hiszem, hogy most éjjel belefulladna az ivóvízébe, holnap pedig a műtét után természetesen nem adok neki addig, amíg teljesen ki nem megy belőle az altató hatása.

Tehát HOLNAP lesz a műtétje és én a MA éjjelre kérdeztem, nem a holnapira :)

De köszönöm a válaszokat :)

2021. ápr. 6. 18:33
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
A miénk külön kérte, hogy a műtét reggelén már vizet se igyon. Enni már csak előző este kapott utoljára.
2021. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!