Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez a táp milyen minőségű?

Ez a táp milyen minőségű?

Figyelt kérdés
A válogatós cicáim egyedül ezt a fajta tápot eszik meg, próbáltam több félét, de legtöbbször macskás ismerősöm járt jól velük, ez az egy amit elfogad mindkét macskám és mégsem egy Tescos vagy Whiskas. [link]

2021. ápr. 8. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Messze jobb mint a whiskas. Az én cicáim is elropogtatták mikor nem volt a Szokott tápjuk, pedig válogatósak.
2021. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
So-so. Erősen középkategóriás, de ha szeretik és egészségesek (nincsenek felpuffadva, jó az emésztésük, nem büdös a szájuk, nem hányják ki) akkor minden rendben.
2021. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem szoktak hányni a táptól, volt amelyiktől hányt, sajnos már nem emlékszem, hogy melyiktől. Meg a nyers csirkehúst hányta ki az egyik nem is egyszer. Igazából azt nem tudom még, hogy kellene e ivartalanított változat? Mert csak a sima Adult verziót kapják, mert az ivartalanított táptól anno rohamosan fogyott a macskám, ezért tértem át a sima felnőttre, most jó kondiban van, a másik tarja stabilan a súlyát.
2021. ápr. 9. 00:07
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Esetleg, ha többet adsz a sterilből?

Ha nem jó, akkor jó ez is, de ne csak a csirkést, van belőle hálás meg marhás is, ha megeszik.

Én is ezt adom a kintieknek, amik nem hivatalosan az enyémek, csak ide járnak kóborolni, megfogtam és sunyiban ivartalaníttattam őket. Elég sokan vannak, bár máshova is járnak elemózsiáért, de így is sokat esznek. Szóval ez jó erre a célra nekünk, mert ahogy mondod, ne egy whiskas vagy tescos, viszont nem drága és közepesen jó minőségű.

2021. ápr. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Ha durva súlyveszteséget tapasztalsz, semmiképp ne erőltesd, vagy ne ezt. Igazából a gond a húgykövesedéssel lesz, mert ugye a steril táp azért kell, hogy húgykő ne alakuljon ki.

2021. ápr. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam többet adni a sterilből, de sajnos fogyott nagyon. Igen, olvastam, hogy a steril tàp lenne megfelelőbb, de az a gond amúgy is, hogy mind csirkés ízesítésű vagy halas, a halasat alapból nem szeretik a sima felnőtt tápokbol sem, de igen ebből van legalább marhás íz is, úgy szoktam hogy összekeverem a két ízt és úgy szeretik. Szoktak kapni nedves eledeleket is, vizet is isznak, így remélem nem lesz semmi gondjuk. Tudom persze, hogy vannak jobb minőségű tápok (Purizon, Hill’s stb...), de semmi nem vált be. Igen, az idegen kóbor macskák errefelé is gyakoriak. Ivaros kandúrok napi szintű jelolgetesei, akár még a kukából is kiszednék a maradék ételt, sőt némelyik olyan pofátlan, hogy még a házba is beszőkik és ellopot egy csirkecomb csontot ami az asztalon maradt. Gondolom sokat kaphatnak. Ráadásul jómódú a szomszéd asszony, egy kis olcsó parasztházból már 2 év alatt szinte palotát csináltatott, a macskáját fényképezni tudja a közösségi oldalán, hogy milyen szép, drága cicám... de arra, hogy rendesen etesse, télen melegre engedje, arra nincs esze. Utálom az ilyen állattartó kat
2021. ápr. 9. 11:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig Sanabelle-el etettem. Abból van steril is, illetve van még egy jó, ami jó áron is van. Iams a neve. Kb azonos árúak, középkategória. Ha gondolod, kipróbálhatod. Szerintem nem bánod meg :)
2021. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sanabelle és Iams tápokat is próbáltam. Az elsővel rendesen sikerült is befürdenem... Mikor hozzám kerültek a cicák, a Sanabelle kölyök változatát szerettem volna nekik adni, így meg is rendeltem rögtön a 10 kilós kiszerelést és hát ...ezt is féláron eladtam egy macskás ismerősnek, mert nem ették.

Iams-ból sem száraztáp, sem pedig az alutasakos nem jött be.


Egyedül az N&D egyik tápja vált be anno, a bárányos, áfonyás izú, arról azért szoktunk le, mert a macska szó szerint nyelte a tápot, nem rágta meg, nem tudom miért.... és okozott különböző panaszokat, belesült... beöntésre kellett vinni a cicát.

2021. ápr. 9. 19:31
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem jo minosegu, a mi cicaink is ezt toljak, szeretik, illetve mas cicagazdik is azt mondjak h jo, egeszseges (de csak macskanak)
2021. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!