Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Már 5 napja nem jött haza a...

Már 5 napja nem jött haza a kandúrom. Van még esély rá, hogy hazajöjjön?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kandúrom, aki pénteken tünt el, pont akkor mikor felmelegedett eléggé az idő, és azóta nem láttam. Soha nem tekergett még ennyit, volt olyan hogy hazajött csak enni, utána megint elment pár órára, utána megint csak enni jött s így tovább. De evés nélkül maximum 2-3 napot tekergett, még soha nem volt olyan, hogy ennyi idő után se jöjjön haza. Nagyon aggódom érte, és félek, hogy már nem fog hazajönni. Normális ez, hogy ennyit tekeregjen egy olyan kandúr, aki nem tekergett eddig 2-3 napnál többet? Van még remény, hogy hazajön?

Ja és ivartalanítva nem volt. Terveztem, de még nem sikerült elvigyem az orvoshoz.



2021. ápr. 15. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

3*365 nap alatt SOHA nem volt időd elvinni ivartalanítani?


Amúgy 50-50%. Ezt senki nem tudja.

2021. ápr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elment udvarolni. Vagy hazamegy, vagy nem megy haza.

2 és fél éved lett volna elvinni ivartalanítani.

2021. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van rá esély.
2021. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy visszajön lehet, hogy nem. Azt mondtad 3 éves és nem sikerült elvinned ivartalanítani. Elég sokáig tervezhetted, hogyha még most sincsen ivartalanítva.
2021. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Van rá esély, nagymamámnak került elő elveszettnek hitt kandúrja majdnem fél év után.


De jobb ivartalaníttatni, ha félted. A mi kandúrunk (és a "csajszi" cicák /rájuk miért nincs spéci kifejezés?) is) ivartalanítva vannak, nem is nagyon mászkálnak el, elég nekik ez a 6 telek amit állandóan körbejárhatnak, egyedül néha van egy kis cicaharc a határvillongások közepette, de még ez se mindennapos, a legtöbb környékbeli cica "haver", egyedül a betolakodó kóbor macskát nem szeretik, de azt mi sem, mert mindig lebrunyálja a falat meg verekedni akar.


De van amikor mind a 8 környékbeli cica itt sorakozik a teraszon és semmi bajuk egymással.

2021. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Régebben is volt kandúrunk, mi nem is nagyon tudtuk, hogy nem árt nekik se az ivartalanítás, azt hittük az inkább a lány macskáknál szükséges. Nemrég mikor jártam az orvosnál, ő mondta, hogy nem ártana neki.
2021. ápr. 15. 15:28
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Ivaros kandúr macska persze, hogy elmegy napokra vagy hetekre...

Ha ivartalanítod kevesebbet mászkál el.

2021. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
66%
Szia! Nekem nemrég a kandúr macskám egy teljes hétre tűnt el, úgy hogy azelőtt max pár órára bóklászott el valahol, egy hét múlva pedig ott állt az ajtó előtt mintha mise történt volna. Szóval szerintem még hazajöhet :))
2021. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es

De ha ivartalanítva van is elbóklaszik napokra???

febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!