Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3hónapos cicának adhatok...

3hónapos cicának adhatok csirkemellfilét?

Figyelt kérdés
Natúran megfőznék neki egy kicsit jutifalatnak. Semmi só semmi fűszer csak forróvízben hogy ne nyersen egye.
2021. máj. 18. 13:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%

Elolvastam.

Érdekes viszont, hogyha én azt írnám hogy Orijen táp mellett Whiskas jutifalatot adok a cicámnak, te ordítanád itt teliszájjal, hogy miert tartok macskát, ha ilyen szemetet adok neki..

2021. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%

Bocs de a whiskas es a csirkemell rohadtul nem emlitheto egy lapon. Ha szerinted igen, akkor az kar, de a te dolgod.

Ami biztos, hogy a macskanak baja nem lesz egy kis hustol, de mindenki ugy etet, ahogy akar.

2021. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%

"a whiskas es a csirkemell rohadtul nem emlitheto egy lapon"


Valóban nem. A Whiskas ugyanis macskatáp, a csirkemellfilé meg embereknek készült, és nem tartalmas taurint.

2021. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
A csirkemellfilé embernek készült? Jézusom, ugye tudod, hogy a csirke egy állat?.... AZ nem készül senkinek, az VAN. :D
2021. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
39%

Hú öcsém, jól kifogytál az érvekből...

Nyilván az embereknek elkészített, becsomagolt csirkemellfilére gondoltam, amit megveszel a boltban, azért, hogy megedd. Mint ahogyan a kérdező is megvette, és abból szeretne most adni a cicájának. (csak a gyengébbek kedvéért..)

2021. máj. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%

A macska husevo allat, a whiskasban meg 4% hus van. Mirol beszelunk akkor? Fontos a taurin, de ki mondta, hogy nem jut hozza? Nem csak a csirke letezik, mint hus. Lehet adni nyugodtan halat, marhat is, azokban viszont eleg sok van, de a csirkemaj is tartalmaz. A mell nem, de szerintem belefer az is neha, foleg igy, hiszen meg mindig nem arrol van szo, hogy csak ezen el a macska!


Komolyan mindenbe bele kell kotni? Komolyan eljutottunk odaig, hogy egy husevo allat nem kaphat hust nasinak sem? Hat legyen, nekem mindegy.

Nalunk bevalt ez a rendszer, kap jo minosegu tapot, alutasakosat, es 2 hetente egy kis husit is.

Nagyon jol elvan mar 10 eve az ivartalanitott benti cicam, hala az egnek.

Remelem mas is hasonloan szarul tartja, mert akkor eleg sok problema megoldodna a macskatartassal kapcsolatban. :D

2021. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%
Hiába van becsomagolva a csirkemellfilé, ha az ugyanúgy csirke, és nem feldolgozott élelmiszer... De mindegy, galambokkal nem sakkozok. Gondolom te az a városi gyerek vagy, akinek a tehén is lila a milkából kiindulva :D
2021. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem ezen él a macskánk, Royal Canin a fő eledele. Ma csirkemellet csinálok vacsira és gondoltam megkóstoltatok vele egy kicsit, de azt is megfőztem nehogy bármi baja legyen. Nos, megszagolja de nem eszi meg. :)
2021. máj. 18. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!