Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszik a 3 hetes...

Miért nem eszik a 3 hetes kiscica?

Figyelt kérdés
Most szombaton lettek 3 hetesek. 2 nappal előtte már próbáltam nekik ilyen picike kajákat adni,már eléggé nő a foguk is, viszont mikor oda adtam nekik a kaját mintha nem is vették volna észre,nem is próbáltak enni. Azóta még mindig próbálom de nem esznek. Ez mitől lehet? Próbáltam 2 fajta ételt is adni nekik, direkt ilyen pici macska kaja(tasakos). Van valami tanácsotok, hogy mit adjak nekik vagy hogy miért nem akarnak enni?

2021. máj. 23. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még szopiznak leginkább, ne erőltesd. Próbáld meg 1-2 hét múlva.
2021. máj. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Három hetes kismacskákat hagyd békén, ilyen idösen még az anyjukra tartozik az ellátásuk.

Ha túl sokat zaklatod öket, csak azt éred el, hogy az anyjuk elhagyja öket, mert nem érzi magát meg a kicsiket biztonságban.

2021. máj. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell még macskatápot enniük.
2021. máj. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl fiatalok. Ne erőltesd a kaját.
2021. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Korai, 4 hetes kor előtt nem kellene hozzátáplálást kezdeni. Még akkor sem biztos, hogy mindegyik rögtön rákap magától, van amelyiket kézből kell 1-1 falattal megkínálni, és magától csak napok múlva eszik.
2021. máj. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen mindenkinek, akkor békén hagyom egyenlőre őket!
2021. máj. 23. 08:46
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az összes kiscica, akiket befogadtam utcáról és fecskendővel etettem, egyik se kezdett 5 hetes kor előtt enni szilárd ételt. Volt, amelyik csak 6 hetesen kóstolt először.
2021. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!