Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szelídítsem meg a macskákat?

Hogy szelídítsem meg a macskákat?

Figyelt kérdés
Szóval van egy macskám.(nyugi,ő szelíd)És van a szomszédba egy macska(akinek az én macskám elvileg az apja)és a szomszéd macskának(Bestia)születtek kölykei.És a szomszéd néni nem törödik velünk,nem is érdekli mivan velük8régebben még érdekelte)És megszeretném őket szelidíteni.A mamám(meg én is)ad nekik kaját,csak maradékot tudunk,amit a macskám nem ezsik meg8elég finnyás macska)mert nemengedik meg hogy a drága macskakaját a szomszéd macskáinak adjam)És szóval megszeretném őket szelidíteni,hogy ne féljenek tőlem.(nem bantottam őket!és mindenkitől félnek)próbáltam a kajás trükkel hogy odarakom elém és megeszik...de ha odaadom a kajat és véletlenül megmozdulok már fut is el.Szóval hogy csináljam?
2010. aug. 24. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Pontosan így kell, csak türelem kell hozzá. És mindig ugyanabban az időpontban menj, mondjuk reggel 7 és este 7, mert akkor egy idő után megtanulják, hogy akkorra várható a kaja. Próbálj ugyanabban, vagy hasonló ruhában menni. Én is csináltam már így, és bejött, de kell egy kis idő, egy hét után már lesz hatása:)
2010. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!