Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért harabdál a kismacska?

Sszandika13 kérdése:

Miért harabdál a kismacska?

Figyelt kérdés
Kölyök cicám van és előszeretettel harabdàl és karmolászik. Hogyan lehetne leszoktatni róla?
2021. jún. 17. 06:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg kicsi es jatszik,majd leszokik rola ha felno
2021. jún. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Játékos még nagyon, majd leszokik magától.
2021. jún. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Harap a szótő, ebből képzed a harapdál szót. Nem harabdál.
2021. jún. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
3 lehet, hogy diszes
2021. jún. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Játszik. Majd leszokik róla, bár a 4 évesem is ha nagyon bepörög játék közben, akkor csinálja.
2021. jún. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

Lehet, hogy lepontoznak, de Istenem, tökre megéri :D


Kedves hármas, ugye tisztában vagy azzal, hogy ezért nem jár érem, ha itt okoskodsz? Én is nyelvtan náci vagyok, de eszembe nem jutna egy kéretlenül kijavítgatni másokat. Észre veszem, zavar, de felül tudok emelkedni. Könyörgöm, pont egy macskás poszt alatt kell ez, ahol teljességgel irreleváns, és mindenki pont leszarja miből mit képzünk? :D

Kérlek ne csinálj ilyet, mert rohadt irritáló. Pedig amúgy lehet egy tök jó fej ember vagy :D

Előre is bocsáss meg, ha valamit rosszul írtam esetleg egy-egy vessző nem a megfelelő helyre került. Önként mondok le a posztomról és adom vissza a nyelvtan náci kitűzőt.

2021. jún. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Krisipoke ***** válasza:
88%
Hatos: Nem én vagyok a hármas, de szerintem semmi baj nincs azzal, ha ilyeneket kijavít az ember. Aki hibázik, csak így fogja megtanulni a helyes verziót, ha valaki felvilágosítja, hogy az nem helyes, és hogy lenne az. Szerintem teljesen jó szándékból írta ezt a kommentelő, semmi nem utal arra, hogy rosszindulattal írt volna.
2021. jún. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
6: Még egy macskás poszt sem lehet mentség arra, hogy a "harap" szót b-vel írjuk.
2021. jún. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hetes: Te vagy az élő példa arra, hogy úgy is lehet valakit terelgetni, hogy érződjön, a mondanivalóban nincs bántó szándék.


Teljesen jogos amit írtál, valamiért nekem élből az volt a benyomásom, hogy a 3-as hozzászolásnak nem az edukálás volt a célja, hanem az öncélú tudálékoskodás.


Ha így van akkor megkövetem a 3-ast. Naa... de legbelül kicsit mindenki tudja, hogy ez kötekedés volt :D (Hatos voltam)

2021. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
6- hogy érted, hogy ne javitsa ki kéretlenül? Ha kérné az illető, akkor tudná, hogy hibásan írja.
2021. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!