Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jégakkuval hűthetek macskát?

Jégakkuval hűthetek macskát?

Figyelt kérdés
Nagyon melege van szegénynek, nincs légkondi és a legfelső emeleten lakunk. Pólóba tekert jégakkut szoktam mellétenni,meg vizes törölközőt ráteríteni. Ezeket szabad? Vagy hogy hűtsem szegényt?

2021. jún. 23. 09:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem az enyém a cica, szerintem se szabadna lakásba macskát tartani. De én is itt lakom nyilván próbálok rá figyelni a és helyzetéhez képest a legjobbat adni.
2021. jún. 23. 12:04
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem okoska, a macskának az a jó, amikor az autó kiloccsantja az agyát az aszfalton vagy amikor kínok között pusztul el a méregtől. :D


Kérdező! A macska szereti a meleget, felesleges hűteni. Az enyém pl most is bent fekszik a fekhelyén ami szerintem bazi meleg, de ő tudja mi a jó neki...

2021. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
Itt senki nem tud olvasni? "nincs légkondi és a legfelső emeleten lakunk". Negyediken/tizediken nyilván követ meg odút fog keresni, meg kimenni a kertbe, nem? :D
2021. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
28%
engem inkább csapjon el a kamion minthogy egész életemben börtönben legyek...
2021. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
45%
Vegyél hűtő matracot, kikben olcsó
2021. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
65%
14! Ámen! :D
2021. jún. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#13

Tudunk olvasni, valószínűleg te is. Miért ne lehetne követ felvinni a negyedikre? Nem egy 20kilós terméskőre gondoltam, de nekünk például van egy kavicsokkal lerakott kis "kert" a teraszon, amiben van 1-1 nagyobb és lapos kő. Miért ne?

Nekem egyébként nem negyediken van nyáron a macskám a meleg miatt, szerencsére megtehetem, hogy ne tegyem ki annak a melegnek. Odúnak pedig megteszi egy kivágott kartondoboz is a földön.

2021. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!