Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor jött divatba a macskák...

Mikor jött divatba a macskák ivartalanítása a kiscicák elpusztítása helyett?

Figyelt kérdés
2021. jún. 26. 21:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%
A tirpák falusiak babáit kellene ilyen mód átsegíteni a túlvilágra. Kevesebb agyhalott lenne a világon... De szaporábbak vagytok mint a ciguk!
2021. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%
A 6-os vàlaszoló csak trollkodik. Évente egyetlen macska sem szül 4-5x, de még a három sem túl gyakori.
2021. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%

átsegités alatt agyon ütést értett vagy mit?

Falun más világ van ott nincs érzelmi intelligencia (sem) ott tárgyként tekintenek az állatra had szenvedjen nem érdekli őket mert nem tudják mi az empátia nem élik bele magukat az állat helyzetébe. De a városiasodás és a tesco csirke olcsósága miatt visszaszoul lassan az állattartás és így már "csak" nagyüzemi módon kínozzák szerencsétlen élőlényeket.

2021. jún. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Én voltam a 6-os, a miénk biztos hogy igen. Most vemhes megint a macska, ha eléáll le is fotózom. Idén már 2 alom volt, ez lesz a 3.
2021. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Fullasztást értettem.
2021. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
66%
Jézusom. Rendesen rosszul lettem, hogy vannak ilyenek. Kérlek ivartalanítsátok ki a macskát, ne gyilkoljatok
2021. jún. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
15%
Ez a civilizált népesség csak annyira jó amennyire a társadalom engedi. Figyelj be bizonyítom: Nagyban zabálja a KFC csirkét avval semmi baj nincsen de óóó jaj ha falun egy ember kis macskákat pusztít. Ilyenkor mindenki elveszti a fejét mert ez nem a terv része.
2021. júl. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
84%
A csirke halálának volt értelme mert hasznositották az állat husát. A kis cicák viszont teljesen értelmetlenül halnak meg.
2021. júl. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18 nem volt értelme, csak az ember Istent játszik és ez hozza ránk a pusztulást....reméljük minnél hamarabb kihal az emberi faj
2021. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!